Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Büyük Deccal Kimdir

 

deccal kimdir, cevap google.deccal kimdir, cevap google.

Büyük Deccal Kimdir

Buraya yazacağım yazıların daha önce hiçbir sitede yayınlanmadığını bilmenizi isterim, Google'un Büyük DECCAL olduğunu "Google" da bile arasınız bulamazdınız.

Eğer işiniz varsa lütfen zaman kaybetmeyin, okumadan çıkın sayfadan eğer okursanız sonuna kadar en altta yorumlar bölümüne kişisel düşüncenizi çekinmeden, Allah için paylaşın.

"Adanalıyak, Allah'ın adamıyak, "ete", ünlü düşünemeyen "Goethe'ye" karışmasakta, Muhabbet'e bayılırak diyenlerden farklıyız."

NEDEN Dünya Tarihinin En Büyük DECCAL'i Google ?

İsterseniz hadislere şöyle bir göz atalım.
"Hz. Âdem'in yaratılışından itibaren kıyamete kadar geçen süre içerisinde Deccaldan daha büyük bir hadise (diğer bir rivayette daha büyük bir fitne) yoktur."(1)

 *Yeryüzündeki etkisi, fitnesi ya da hakimiyeti, 40 yıl, ay ya da gün sürecek.*
(فيمكث أربعين لا أدري أربعين يوما أو أربعين شهرا أو أربعين عاما)
Kaynak: İbn Ebi Şeybe, Musannef, hadis no: 38661; Müslim, hadis no: 2940.

Deccal nedir ?

Arapça bir kelimedir, "decl" kökünden gelir. Sözlüklerde verilen mânâya göre Deccal, "yalancı, hîlekâr; zihinleri, gönülleri, iyi ile kötüyü, hak ile bâtılı karıştıran, bir şeyi yaldızlayıp gerçek yüzünü gizleyen, bucak bucak her yeri dolaşan müfsid ve mel'ûn bir kişidir."

Açıklama

Burada dikkat etmeniz gereken iyi ile kötüyü aynı sonuçlar arasında karşımıza çıkartıyor. Yani Google da arama bölümünde "porno izle" yazdığınızda da karşınıza sonuçlar çıkartıyor, aynı şekilde kuranı kerimden bir sureyi okumak veya izlemek istediğinizde de karşınıza sonuç çıkartıyor. İşte Google zihinlere iyi görünüp, aslında aynı ekranda hem azgınlığın sonu, hemde kuranı yan yana getirip bizleri kötülüğe çekmektedir, ateistinden tutunda aklınıza gelecek tüm sınıflara ayrılmamızı sağlayandır. 

 

"Deccal'in karargahı güneşin batım tarafında bir adada bulunacak."

Google Nerede KurulduGoogle Nerede Kuruldu

Google; Californiya yarım adasındadır. Bildiğiniz üzere Google binlerce bilgisayarı "clouds" "yani bulut sistemi ile birleştirerek dev bir network ağı oluşturdu."

"Ada'da zincirle bağlı olduğu ile alakalı hadisimiz mevcut, bilgisayarlar hareket etmediği için sabit yerinde olduğundan dolayı, mecazi anlamda kullanılmış olup, kıyamet geldiğinde ise tüm dünyayı gezeceğini biliyorsunuzdur.

Bunun haricinde Google da bir saniyede istediğiniz ülkeyi ziyaret edebiliyorsunuz. Çok hızlı şekilde dünyanın her yerine ulaşıyorsunuz.

Google un ana sayfasının beyaz olmasından dolayı, "Beyaz bir merkebe binmektedir ki her adımı bir mil kadardır. Gökler onun emriyle yağmur yağdıracak ve yeryüzü bitki bitirecektir. Yeryüzünün hazineleri onun elindedir."

Para kazanmak için Google tüm şirketlerin vazgeçilmezi olmuştur. Kısacası Para=Google olduğu için hazineler onun elindedir.

Yani Google ile çalışan bir firmanın para kazanmama ihtimali söz konusu olamaz.

Bazıları DECCAL ; ABD diyorlardı, ABD Deccal'in yuvasıdır.

Düşünsenize dünya  tarihinin en büyük oluşumu Google'un 1998 yılında kurulup çok kısa sürede dünyanın en çok ziyaret edilen ve en çok para kazanan şirketi oluşu sizi hiç düşündürmüyor mu?

Yoksa sizde mi böyle düşünüyorsunuz: "Şüphesiz ki Google herşeyi gören ve bilendir. Chrome onun kulu ve elçisidir."

Bu dünyada herşeyi bilen bir insan veya insanın ürettiği bir sistem olamaz. O sistem biz insanların sonuçlarını ortaya çıkartır.

Allah'dan başka hiçkimse sonucu bilemez. Bakın adı üzerinde "en son ona döndürüleceksiniz" son ne demek? Sonuç kelimesi son'dan gelmiştir. Son = Allah'dır.

Sonuç = Allah'dır. Sonuç=Google olamaz.

Google'un ilk kurulduğunda almış olduğu yatırım ile bu hallere geldiklerini ve ellerindeki gücün çok büyük ve çok tehlikeli olduğunu zamanla anlayacaksınız.

Dünyanın en çok ziyaret edilen 1ci sitesi Google, 2ci sitesi Youtube, İkiside Google'a ait, ilginç değil  mi?


Yine Hadisler'de Deccal'in bir gözünün kör olduğunu, diğer gözünün yeşil olduğu ve alnında kafir yazdığını herkes bilir. Bu manevi anlamda kullanılmış olup, müslümanlar tanıyabilir, yani iman gücü olmadan kimse fark edemez diyede hadisleri vardır. Şimdi Google'un ilk logolarına ve son logolarına bakınız. İlk gözünün yeşil olduğunu sonra kendisini farketmiş olsa gerek logosunun renklerini değiştirip mavi renge almıştır!

googlegoogle

Burada manevi olarak gözü Google'un logosundaki ilk "G" harfinin büyük gören gözü; diğer "g" harfinin ise küçük olan kör gözü olduğunu düşünüp ve aşağıya üzüm tanesi gibi sarktığını kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bu manevi anlamda kullanılmıştır. Yani bakınız "Google" yazısında ikinci "g" nin aşağıya üzüm tanesi gibi sarktığını görmüş olacaksınız.

Bunun haricinde en önemlisi ise Deccal'in Allah'ın izni olmadan bir adada bağlı olacağını ve kıyamet geldiğinde ise yer yüzünü dolaşacağı hakkındaki hadisinden yola çıkarak Deccal'in tüm dünya'da ve aynı zamanda, "İstanbul'daki TEKFEN Tower'daki 1200 Metre Karelik Yeni Binaya taşındığını biliyor muydunuz?" Google kullanmayan 5 ülke var, Çin, Çek Cumhuriyeti, Rusya, Güney Kore, Japonya, Hong Kong. Bunun harici tüm ülkeler aktif olarak Google kullanıyor.


Deccal'in girmediği yer yok, tüm ülkeler şuanda Google ve Youtube'dan çıkmıyor, şuanda size soruyorum, hangi evde bilgisayar yok? Hangi evde size göre akıllı, bana göre akılsız telefon yok? 

Deccal'in Mekke ve Medineye giremeyeceğini söylerler, düşünün hacca giden kişilerin yaşlarını, oraya gidenlerin hiçbirinde akıllı telefon kullanmıyorlar. Onların telefonu eski telefonlar olduğu için hac görevini yapan dedemler Google'dan anlamazlar.

Ancak bizim hocalarımız varya hocalarımız, hani bu hacıları götüren hocalarımız onların telefonları Google giriyor, o yüzden Google'u aktif kullanan yani DECCAL'e tabi olan din adamlarının olacağı hadisinden yola çıkarak gerçekleri anlayabilirsiniz.

Kuran'ı Google'dan okuyan hocalara selam, aklınızı alacağım vesselam. Youtube da videolar çekip para kazanan hocalarımız bile var.

Büyük Deccal'in yaşının genç olacağı hadisinden yola çıkarak, Google kuruluş tarihinin 1998 yılında olduğunu düşünürseniz Deccal'imiz Google şuanda 20 yaşındadır. Bildiğiniz üzere 20'li yaşlara toplumumuzda genç denir. 

Lawrence Page yani bilinen adıyla Larry Page (26 Mart,1973 Michigan, ABD), Yahudi asıllı olup Google genel ağ arama motorunun geliştiricisi ve Sergey Brin ile birlikte Google şirketinin kurucusudur. Deccal'in yahudi olduğu hadisinden yola çıkarak algılayabilirsiniz.

Dünyayı öyle bir etkisi altına aldıki kimse Google'un yaptıklarını nedendir bilinmez herkes görmezden geliyor.
Hadi itiraf edin, yoksa hoşunuza mı gidiyor?

Her Cuma camide vaaz veren hoca ne diyor? "Yüce Allah Adaleti, İyiliği ve Akrabaya bakmayı emrediyor, Azglınlığı ve fenalığı yasaklıyor."

Google istediği firmayı, ya da istediği insanı dünyanın en zenginler listesine koyabilir. Ünlü yapabilir hemde 1 dakikada, Bir gece de satış rekorları kırdırabilir. Bunları yapmak Google için çocuk oyuncağı. 


Şuanda insanların beyinlerinde oluşturulan zenginlik psikolojisini sosyal medya sitelerinden insanların imrenecekleri sahte hayatları sizlere sunarak sizinde okyanusun içine girip boğulmanızı ve bunun için ne gerekirse yapmanızı istiyor.

Çünkü artık son'a geldik. Sizlere bu dünyanın hiç bitmeyecek olduğunu ve aynı zamanda yapılan sinema filmlerinde yeni dünya düzenleri algılarını oluşturarak sizi hep bir beklenti içerisine soktular. Binlerce yalan videoyu gözler önüne sererek sizin beyincikleriniz ile oynadılar.

Unutmayın Youtube'da izlediğiniz her video gerçeği temsil etmez. Yani o videoyu çeken bir insan olduğu için, hit çekmek için yalan bilgilerle sizlerin dikkatlerini çekerek izlenim sayılarını arttırıyorlar.

Sonrasında çok izlenme olunca Youtube videoyu çeken arkadaşlara para ödüyor. Ancak böyle sizin hayal edemeyeceğiniz kadar yüksek paralar vermiyor. Onları kullanarak Google köşeyi dönüyor.

Google'un kurucuları işçileridir. Yani onlar sizin dışardan gösterilen güler yüzlü çocuklar olarak karşınıza çıkabilirler.

Mesele ne biliyor musunuz? Google'a destek verip Google'un dünyanın en çok ziyaret edilen 1. sitesi yapan o gizli örgüt'e gelelim, kod adları "tek göz" diğer adı "illüminati" akıllarınca dolar'ın sahibi oluyor bunlar.

Yani şimdi ben bunları buraya yazınca inme gelecek ama olsun, maşa varken kimse elini ateşe atmaz. Ben şuan elimi ateş'e atarak yansın diyorum.

"Ateş olsalar cigaramı yakacaklarını bilmiyorlar." Çünkü onlardan korkan onlar gibi olmasın çünkü biz insandan veya insan üretimi bir sistemden korkmayız.  

Paranız varsa yancıkta, oynar gönül kancıkta diyenlerden misiniz?

Google'un ilk kurulduğunda almış olduğu yatırım ile bu hallere gelmelerini sağlayan gizli örgüt, tabiri caizse "illüminati" diye yıllardır bir yerlerini yırtıyorlar, paranın sahipleri olarak kendilerini tanıtan, işleri gizliden yürüten ama gizli olamayan illuminatinin ele başları tanrıyı yakalamak istiyor. Düşünsenize adamlar sıyırmışlar Allah'ı kontrol altına almak istiyorlar. Bunlar Allah'a şirk koşmuyorlar, Allah'a depar atarak gidiyorlar. Bilirsiniz hızlı koşan atın boku seyrek düşer. Bunların boku ile uğraşmayalım ortalık çok pis kokar...

Ünlü olmak için reklama ihtiyacınız var, onların elindeki güç ise ünlüleğe giderken, önce senin tadına bakayım, sonra seni artis yapayım diyenlerin "ruhlarını para karşılığında satma" ihtiyacı duymalarından kaynaklıdır ki bu hallere geldiler.

Tek gözlerini bir elleri ile kapatan sanatçıları bilirsiniz, bunların tek gözlerini kapatmalarının sebebi tüm insanların onları izlediklerini ve aynı ekrana baktıklarından dolayıdır. Peki nasıl illuminati Google'un sahibi oluyor?

Tek göz demek tüm dünyadaki insanların bir ekranda toplanmasıdır. Dünyadaki tüm televizyonlar birleşse bile hiçbir zaman Google kadar ziyaret alamayacaklardır.

Google'un o kadar çok kötülüğü  var ki, ben en önemsizleri sizlerle paylaşayım.

Örnek gösteriyorum İstanbul'da yaşıyorsunuz, evinizde otururken bu akşam kaçak et operasyonu yapalım diyorsunuz, sonra HZ Google'a girip "istanbul bayan escort" yazıyorsunuz, karşınıza çıkan sitelerde, hayat kadınlarının (yeni ismi ile escort sitelerini) görmüş olacaksınız, üstelik görüşmek istediğiniz escort'un telefon numaralarını alıp, Google'un online kerhane hizmetinden yararlanırsınız.

Hem evlerde görüşüyorlar, hemde hoteller de. Size tam olarak ne lazımsa? Ben bizzat görüştüm eminim.

Paranız çoksa ilk görüşme hotel de olur sonra evinize bile gelirler. Ekmek parasın dalar yoksa "Google" da 1.sayfada gelen siteye neden reklam versinler?
Google'da Gay Sitesi yazarsanız karşınıza sadece Gay'lerin Lezbiyenlerin giriş yaptığı internet sitelerini göreceksiniz. Lut kavmini solladık haberiniz yok.
Google'da "porno" veya "porno ile alakalı" tüm kelimeleri yazıp arama sonuçlarındaki milyon tane sitede HD kalitede porno izleyebiliyorsunuz. 

Bu sitelere erişmemizi sağlayan Google.
Aman bana zararı yok diyenlerden farkımızın olduğunu ve bu farkın düşüncelerimiz olduğunu düşünürseniz sevinirim.Daha önceleri reklam ajansı kurduğumu ve Google üzerinden paralar kazandığımı bildiğim için bu yazıyı okuyorsunuz. Hayat tecrübelerden ibaret olup, yaşamadan birşeyi anlama ihtimaliniz olamaz

"GOOGLE"; Anlamsız kelimelerden oluşan bir marka olarak bize sunuluyor. Hatta belirtmeliyim ki Marka sahibi çok düşünmemiş, hatta o sıralar marka olamayacağı için belki anlamsız bir şey yaparsak tutar demiş vede tutmuş şeklinde size yutturmuş.

Aslında hiç sallanacak bir alan adı değildir.

Sonuç da Google arama motorunu yapan, bildiğimiz küçükken altına yapan bir insandı. Google'un sahibi küçükken altına yapmış sonra altına yapınca annesi altını temizlemeyi unutmuş ve bildiğiniz üzere şeytan'ın işi olmadığı için insanların ahlak yapısını etkileyecek ama paranın içinde yüzecek bir proje düşünmüş.


Düşünmüş düşünmüş de sonuç başarılı gibi görünse de toplumumuzu etkisi altına alıp, tüm dünyayı kontrol altına alan bir dev bir proje olarak yansıtılıyor.

Ne sıçmış be adam diyebilirsiniz, hani derler ya tuvalete iyi düşünüyor insan.

Normalde bir bebek kaka yaptığında ağlar sonra annesi altını değiştirir, Google'un oluşmasını sağlayanların anneleri altlarını temizlemedikleri için çok düşünmüşler ve bulmuşlar. Düşünmek istiyorsanız altınıza sıçabilirsiniz. Sıçtıktan sonra çok düşünürsünüz. 

Dünyamız da bu yüz yıla kadar kurulan en büyük felaket oluşumudur. Kaybetme imkanı olmadan bizim zayıf yanımız meraktan yola çıkarak dünyayı kontrol altına almıştır.
Örneğin evde aileniz ile otururken bir şey aklınıza takılıyor ve hemen Hz Google bilir diyerek Google yazıyorsunuz? İlk çıkan siteye girip okuyorsunuz, cevap 1 saniyede yanınızda.

1.sırada yada 1.sayfada ilk gelen web sitelerine giriş yapıyor ve ona göre hareket edip, bilgi ediniyorsunuz ?

Peki soruyorum sizlere?
Google arama sonuçlarında çıkan siteleri bir insanın yaptığını ve hatasız insanın olmayacağını düşünürseniz, Google dünya tarihinin en büyük yalancısı ve fitnesi olmuştur.


Google’da arama sonuçlarında aklınıza gelen her kelimeyi arayabiliyorsunuz ve karşınıza mutlak sonuçlar çıkartıp sizi yönlendirmektedir.

Adult ve yetişkinlere yönelik +18 porno ve bundan daha beter olan kelimeleri arayıp 1 saniyede karşınızda milyonlarca siteleri çıkartıyor.

Ateist, Satanist ve aklınıza gelebilecek binlerce video ve binlerce site ile toplum ahlakının bu denli kudurmasına sebep olandır Google.

Bunların haricinde internet üzerinde kurulan web siteleri üzerinden tüm sınıfların birbirini bulmasını sağlayandır Google.


Google sayesinde büyüyen Facebook, Twitter, Instagram gibi büyük kollar oluştu. Bu oluşumların hepsi Google ile aynı şekilde tehlikeli olup ben dahil olmak üzere alayımızın kullandığı platformlardır. Google ele başı olsada artık Google yalnız değildir. Çünkü Facebook gibi insanların birbirleri ile tartışabileceği, küfürler edebileceği, dedikodunun merkezi olan sitelerinde önüne geçilmesi gerekiyor.


DECCAL'in kolları o kadar uzun ki dünyadaki tüm web sitelerinin Google Analitik sistemini kullandığını biliyor muydunuz? Bu ne demek biliyor musunuz?

Dünya daki tüm sitelere giriş yapan kişilerin ip adresi ve mac ip bilgisini görebildiğinden bahsediyorum. Yani Google'un bu şekilde Google olmasının sebebi bizim istediğimiz dışında kendi geliştirdiği yazılımlarla bizim bilgilerimizi kayıt edip bize satması gibi birşey bu.

Google kendi projeleri Google Analitik, Google Maps,Google EARTH, Google Gmail, Google Youtube, Google Adsense, Google Adwords, Google Chrome yetmediği gibi satın aldığı çok şirket var.

Bunların içerisinde en çok kullanılanlardan bazılarını açıklamak istiyorum örneğin;

Google Adsense: Şuanda Youtube üzerinden video çekenlerin yeri gibi görünen ancak onun öncesinde Web sitesi yapan kısacası web ile uğraşan kişilerin site açıp, Google Adsense başvuru yapıp Google Kodlarını web sitelerine eklemeleri karşılığında Google Tık başı ve gösterim başı web site sahibine para ödediği bölümdür.

Bu kod'u koyduğu taktirde web sitesi sahibinin sitesinde Google istediği reklam şirketinin reklamını gösterip aracı hizmet olarak para kazanıyordu.

Webmaster'dan ucuza alıp şirketlere çok yüksek fiyatlara satış yaparak insanlar üzerinden kazanarak bu hallere geldi.

Google Adwords: İş yerleri firmalar tabiri caizse Turkcell, Garanti Bankası, Facebook, Alibaba, Amazon veya aklınıza gelebilecek en büyük dev kuruluşların hepsinin Google Adwords'e para ödediğini biliyor muydunuz?


Bilmiyorsanız Google girip garanti yazın ve ilk sırada Garanti bankasının yeşil renkte ve yanında reklam yazdığını görmüş olacaksınız. Bankalar veya büyük kuruluşlar sizden alamadıklarını başkalarından almak için milyonlara erişmek için reklamlarını hiç kapatmadıklarını biliyor musunuz?

Türk şirketleri Yatırımı insanlara yapmak yerine Google yaparak her gün yeni müşteriler kazanarak güçlerine Google sayesinde güç kattılar. İnanın sadece bir garanti bankası değil, Garanti bankasını örnek gösterdim, yani Türkiye de Google kullanmayan şirket yok diyorum anlıyor musunuz?
Deccal kavramı sadece Google için geçerli değildir, Google büyük olanıdır. Bunun haricinde aklınıza takılan Fetullah Gülen gibi kendisini hoca sanan deccallerimizin hepsinin en kısa sürede gebermesini diliyorum. Deccal saymaya başlasak bitmez, artık elini sallasan DECCAL olmuş. Doğru söyleyeni 9 köyden kovdukları gibi Yalandan da kimse ölmediği için üfürükçülerimiz çoğaldı.

Yani deccal çok fazla var. Herkesin bilmesini istediğim, en önemli nokta şudur, Dünya tarihinde Google'dan daha büyük bir yalancı olma ihtimali olamaz.

Google gerçeği saklayıp neler yaptığını ağzı ile söyleyemese de insanların aradıklarını karşısına çıkartarak sorunlarını çözen olarak görünebilir. Ancak düşünmelisiniz ki, Google da hangi aramayı yaparsanız karşınıza mutlak sonuç çıkartmaktadır..

Sonuç=Google değildir.. Google kendisinin yaptığı büyük hatayı biz insanların üzerine yıkarak kendisini sayfasının beyaz renkliliğinden anlayarak "AK" sayfayı kullanabilir. Unutmayınız ki Google'un her tarafı beyaz olsada sergilediği sonuçlar Google'un insanlarımızın ahlaki yapısını değiştirecek sonuçlar vererek, insanlarımızı sitelere yönlendirerek insanların bu hale gelmesini sağlayandır. 

Bunu düşünürken, hep aklınızda şu olsun,  bu dünyada bana bir tane hatası olmayan insan gösterin, sonra dilerseniz Google kapanmasın.

Arkadaşlar, bu dünyada hatasız insan olamaz. Web sitelerini yapanlar robotlar değil insanlarımız. İnsanlarımız para kazanmak için, hit çekmek için içerik oluşturuyorlar,  bu oluşturdukları içerikleri, ilginizi çeken başlıklarla, sizlerin okumasını sağlıyorlar, bildiğiniz üzere herkes okur ama herkes anlayamaz, bazıları haberin gerçek olmadığını bilse de çoğunluk bilmiyor.

Sonrasında bu yapılan haber, çok kişi tarafından okudunduğu taktirde, Google da üst sıraya gelerek sizlerin erişmesini sağlıyorlar ve siz o siteye girince reklamdan para kazanıyorlar. Yalandan para kazanma sanatı budur.

Burada Google'da herşey yalan mı sorusu ortaya çıkabilir, tabi ki hayır, her şey yalan değil, Google'da doğru bilgiler de var, zaten şuanda sizin şaşkınlık geçirdiğiniz nokta burası. Aynı ekranda her şey var. Ne ararsanız sonuç var gibi gösteriliyor.
Kurulan büyük dev porno şirketlerinin Google üzerinden kazandıkları para ile Türkiye gibi bir ülke alabileceklerini biliyor muydunuz? Adamlar işi büyüttü diyorum, bu dışarıdaki tecavüzlerin sebeplerini neler sanıyorsunuz?

Siz internet te dizi izliyorsunuz, internet'i bilgi almak için kullanıyorsunuz, diğer bir açıdan bakıldığında eğitiminiz için kullanıyorken, kötü niyetli insanlarımız oluşturdukları içerikle, internet üzerinden 1 saatlik (gay,lezbiyen, vb ) porno filmler çekip, insanlara ücretsiz izlettiklerini biliyor muydunuz? Bunların izlenmesini sağlayan Google'dur. O yüzden DECCAL'in bir gözü kördür.


Bu videoları bildiğiniz bir film seti gibi çektiklerini düşünürseniz kıyametin çok yakında olduğunu görebilirsiniz.

"Blazzers" adlı "porno" şirketinin sadece bu işi yapanlar arasındakilerden 1 tanesi olduğunu ve işin çığırından çıktığını ve bir sürü büyük "porno" şirketlerinin kurulduğunu ve bunların büyümesini sağlayanın da "Google" olduğunu düşünürseniz çok rahatlıkla büyük Deccal'imizi tanımış olursunuz.


Reklamın iyisi kötüsü olmaz algılarının oluşması için "Google" yanındaki çalışanlara insanlar hipnoz edebilmek için ilk başlarda ingilizce videolar yaptırdığını ve kendi gücünü insanlara görsel reklamlarla anlattığını biliyor muydunuz?


Hiçbir "spam" yapmadan geleceğimizi çocuklarımızın ahlaki yapısını değiştirebilecek bir canavar olup, dünyanın en çok para kazanan ve en çok para kazandıran şirketi olarak kurumsal bir profil çizerek sizi parasıyla satın almış gibi görünebilir.


"Google" aldığı yatırımlarla tek göz olmayı başardı, (tek göz işaretini biliyorsunuzdur, hani bu sanat camiyasında ünlü kişilerin elleriyle gözlerinin üzerinde tek gözü kapatmasının sebebi budur.)

İşte "Google" bunu yaptı, milyonlara ulaşarak insanların "Google" kullanmasını sağladı. Peki nasıl sağladı? Düşünün biraz, 1998 yılında şirket kuruyorsunuz, sonra 1 yılda dünyanın en çok ziyaret edilen 1ci sitesi oluyorsunuz?

Siz kafayı mı yediniz? Bir site açın, kimse sitenize bile girmeyecektir. Yani parayla, psikolojik algı oluşturup, tüm insanların faydalanabileceği bir proje yapıp, tüm dünyayı esir aldı.

Çünkü insanların zayıf olan ve olmayan birşeyi düşündü. Sonra "Google" ile çalışan projeleri destekleyerek onları marka yaptı. 


Hatta "Google" size göre sadece bir arama motoru olarak görünebilir, ancak "Google" basit bir arama motoru değildir, arka planda çalışan yazılımlar ve yapılan uygulamalar ile ilk başlarda teknoloji ile uğraşan webmaster'ları etki altına aldı.


Webmaster cemaati, web siteleri kuran tayfa oluyor, web sayfalarını kurup hit sağlayıp Google Adsense ile anlaşıp Google Kodlarını web sitelerine koyuyorlar ve sonra Google ziyaretçi sayısına göre insanlara para verdi.

Google her zaman hit'e önem gösterip hiti olmayan siteleri ise bünyesinden çıkartıp banlıyordu. Kısacası istediğini yaşatıp, istediğini ise öldürüyordu.

"Google" gelen yoğun hit sebebi ile "Google" hem reklam veren, hemde reklam satan oldu.
Bunu sağlayan biz insanları, "Google" parasıyla kandırdı. 

Ek olarak "Google Adwords" ilk kurulduğu zamanlar Türkiye ye büyük ücretsiz kuponlar dağıttı, 500$ lık kuponları bedavaya verdi, akıl almaz para kazanan insanlarımız oldu. Sonra kuponları 150$ 100$ indirdi sonra şuan 100 tl ye kadar düştü çünkü artık hipnoz etti.

 Algı oluşturdu, "Google" ile çalışmadan para kazanılamayacağını kendince kanıtladı. 

Seminerler düzenlediği zamanlar uzmanları getirip İstanbul gibi büyük şehirlerin en nadide hotellerinde parasıyla insanları kendisi ile çalışmaya ikna etti. 

Tüm dünya Google'a giriş yapıyor ve "Google" ile kim çalışırsa çalışsın kazanmak zorundadır.

Çünkü "Google", çok kazandıran olarak firmaların ve yeni kurulan şirketlerin umudu oluyordu.

Artık herkes site açıp "Google" a reklam verip veya SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) ile alakalı şirketlere ulaşıp Google'da 1 sırada çıkmak istiyordu.

Hatta o kadar çok rekabet oldu ki, çok büyük şirketler habersizden birbirlerine saldırı yaptılar. 1 sırada olmanın kazancını tahmin edemeyecek kadar çok olduğunu bilmediğiniz için detaylı yazıyorum.

"Google" kendisine 100 verene 10000 vermesinin sebebi, elinden giden bir parası yoktu, bir site açıyorsunuz ve reklam alıyorsunuz, bu kadar basit.

Çünkü algı oluşup tüm insanları, parayla hipnoz etti, büyük yatırımcılar, büyük paralar harcamaya başlayınca Google alt yapısı ile birlikte binlerce mühendis alarak projeyi iyice sağlamlaştırmaya gitti, sürekli yenilikler, sürekli güncellemeler, artık webmasterlar Google'un yaptığı güncellemelere yetişemiyordu.

2012 yılındaki günlük arama sayısı 20 Milyar olduğunu biliyor muydunuz?

20 Milyar arama dan bahsediyorum, hayal edemeyeceğiniz bir arama sonucu kabul edin, tüm dünya meraklı.. 

Peki en büyük terör kimdir?

Tabiki en büyük olandır, şuan dünyanın en büyük şirketi Google'dur.

Çünkü milyonların bilgisayarında ve cep telefonlarında tanımlı hale geldi ve dünyayı isterse 1 saniyede durdurabilecek güce kavuştular. Kimse algılayamıyor ama "Google" isterse dünyanın elektriğini kesebilir.

Tabiri caizse, gücüne güç katarak dev oldu.

Google olayı kökten çözdü, çünkü bir insanın sosyal medya sitelerinde takılması için herşeyden önce mail adresi gerekiyordu. Tüm internet sitelerinde olmazsa olmaz mail olayının önüne geçerek Gmail'i satın aldılar. 

Çünkü insanların maillerini kontrol altına almak ve insanların gizli dökümanlarına erişmek mümkün oldu.

Herkesi bir yere topladı, artık sektörel çalışmaları geçip detaylandırdı, mail açarken doğum tarihimize kadar girerek seceremizi çıkartarak, sınıflara ayırdı.

Eğer Google olmasaydı, facebook,youtube ve benzeri siteler popüler olmayacaktı.

İnsanlar arama motorlarından ulaşarak böyle sitelere erişim sağladılar. Parası olan düdüğü çalar gibi düşünün.

İnsanlarımızı bağımlı hale getirerek, vazgeçilmezi yaptı, popülerlik, daha çok takipçi ile sanat camiyasını buraya çekerek insanların kullanmasını sağladı. 

Bilmenizi istediğim birşey var; Allah; Google gibi arama yapıp,görüp, tıklayabileceğiniz bir yazılım değil.

"Google" eline geçen fırsatı değerlendirip, insanların zayıf tarafından, her insanın merak ettiği konularda araştırma yapanlara sonuç çıkartarak "ALLAH" olduğunu ağzı ile söylemese de sergilediği sonuçlarla bunu belirtti. Bildiğiniz üzere sonucu sadece Allah bilir.

Google, yapay zekası sizin vermiş olduğunuz bilgileri alır sonra sorgular ve kendince doğru sonuçlar diye size sergilese de doğruluğu kanıtlanamaz, herşeyi bilen yalnız olan Allah'dır.

Cin gibi adamsın derler, işte bunlar cin gibi adamlarımız oluyor. Düşünün taşının ve karar verin Google CİN mi ALLAH mı?
Cevap basit, Google Cinlerin bilebileceği ve ŞEYTAN'ın aklına gelmeyen şeylerin ortaya çıkmasını sağlayandır.
Google ve Sosyal Mecralar 2 si 1 arada dişinede bakar falınada..

Google, Allah'ın en sevmeyeceği şeyi yaptı, ancak bunu Allahın tuzak kuranların en hayırlısı olduğunu bildiği halde yapması büyük cesaret olsa gerek.

Peki herkesin bilmediği birşey vardı, Google o kadar zengin ki hiçbir şekilde kapanmayacağını düşünüyordu, hatta kapanması imkansız şirketler başlığı altında, Google ilk 3 içerisinde vardır.

Herkesin gözünde dev olup, bir anda nasıl yok olabilirdi ki?

İşte hayat bazen size inanılmaz zamanlar yaşatır,işte şimdi şuan tam o bölümdesiniz.
Şimdi size çok önemli bir bilgi vereceğim, muhtemelen "güleceksiniz ve sen kafayı yemişsin" diyeceksiniz.
Fazla sürmez kısa zaman sonra Google ve pampişlerininin kapatıldığını görecek ve yaşayacaksınız. 

NOT: "Bazılarınızın net olarak bildiği, bazılarınızın ise bilip dikkate almadığınız Yüce Allah herşeyi gören, tüm dünyayı yaratan ve affedendir."

Ben ise götü boklu bir insan olduğum için, diğer açıdan Allah olmadığım için affedemem. Kimse şansını zorlamasın, Allah affeder ben gözünüzün yaşına bakmam ezer geçerim. Sonra "neler oluyor bize" şarkısını söylemeye başlarsınız. Bu şarkıyı söylemeye başladığınızda ise benim vereceğim cevap, "size olan olmuş, biz sizle ilgilenmiyoruz, bizlerle devam ediyoruz." dedikten sonra yoluma bakar, akar giderim ağalar.

Benden bu kadar, Google’un kapanış yazısını okudunuz ve anladınız. Eğer okuduklarınızda içinizde gerçekten bu adam doğru yazmış diyorsanız konu altında tartışma bölümü var, düşüncelerinizi olumlu veya olumsuz atabilirsiniz.

Dilerseniz url yi paylaşabilirsiniz. Unutmadan belirteyim, yazıyı paylaşın veya paylaşmayın birgün Google'un Deccal olduğunu öğrendiğinizde kendinizden utanmamanız için yaralı parmağa işeyin ki yara düzelsin. Sonra yaralı parmağa işemedik demeyin.

Buraya kadar sabırla okuyanlara teşekkür edeceğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü gelecek bana ait değil, hepimize ait. Birgün sizinde benim olduğu gibi çocuğunuz olacak. Çocuğunuzun geleceğine bir küçük desteğiniz olsun.

Google ve dadaşlarından kurtulmak için köstek veya destek olunuz.
Bizim klavyemizden çıkan kelime, yoktan var edip, herşeyi yaratan Yüce Allahın izni ile gerçekleşir.

14 Temmuz 2017 / Cuma / Saat: 16:37  / Son Güncelleme 21 Ekim 2018 Pazar Saat: 16:18

ERSAN KARAVELİOĞLU

Sosyal Medyada Paylaş !