Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Çok Gezesim Var
Açık Artırım Başlangıç Bedeli: 10 Paunt

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli: 10 Paunt

Hemen Al Bedeli: iletişim

Açık Artırma Sonlama Zamanı : Son verilen teklifin üzerinden canımın istediği saniyeye kadara.

Domain 1 günlüktür, ilk sahibinden olduğun kontrol edebilirsiniz(Kontrol ediniz)

Gerektiğinde sayın olabilen teklif verenlerimiz, domainin isim kalitesi kendisini belli ediyor. Çok gezesim var nokta com ile hem gözlere hemde kulaklar ile insanların kalp bölgelerinde bir kıvılcım bırakacak bir alan adıdır.

Düşünsenize güzel bir reklam çalışmasıyla, çok gezesim var cıları bir yerde toplayabiliriz. Tatil tur hotel üzerine çok fazla reklam alabileceğiniz kurumsal kimlik çalışmasından sonra iyi işler çıkartacağınızdan şüphem yok.Bunun haricinde domain satış kurallarında belirttiğim en önemli konu domaini satma hakkımdan vazgeçmeye sahibim. Sonra bana gelip neden vazgeçtin diyemezsiniz. Şuan için satılıktır, olurda teklif verirsiniz vazgeçerim sonra bana trip yapabilirsiniz hiç önemli değil.

 Teklifler için aşağıdaki bölümden otomatik oturum açıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.

Domainin tescil edilmesinde ilham kaynağı olan ve büyük katkısı olan Orjinal adı ile @Cokgezesimvar  Nihan Kol'a teşekkürlerimizi satıldıktan sonra ileteceğiz.Neden ileteceğiz? Çünkü Biz Anadolu Çocuğuyuz. Bizle çalışmayı boşverin konuşan bile kazanıyor:D

 
BİLGİLENDİRME: 
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.
Havayla olduğu kadar, parayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."