Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
TÜRKİYE TUR

TÜRKİYE TUR

 
"Türkiye Tur" ile işimiz olduğu kadar, havayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."
 
turkiyetur.comturkiyetur.com
 
 
Sektörel Jenerik Domain adı: "TurkiyeTur.Com"

Türkiye Tur Tescil Tarihi : "22.01.2010"

Açık Artırım Başlangıç Bedeli : "19.000 Paunt"

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli : "1000 Paunt"

Hemen Alma ihtimaliniz yok ama : iletişim

Açık Artırma Süresi : Son verilen teklifin üzerinden canımın istediği saniyeye kadara.


Sektörel Jenerik Domain; "Türkiye Tur" Analiz Durumu: Sadece kapalı kalmaması için site açılmıştır. Bunun haricinde site üzerinden hiçbir şekilde satış yapılmamıştır.
 
Türkiye Tur nokta com : 10 Yaşındadır. 
 
Domainlerin yaşları önem arz etmektedir, yeni bir domain ile yaşlı domain arasında; yaşı kadar fark vardır. Domainler de önemli olan yaştır.
 
TurkiyeTur[.]com u bu iş ile uğraşanlara sorarsanız, domainin geçmişinin önemini size anlatır. Tabiri caizse, milyonlar tane tripleks eviniz var. Hatta bariz şekilde zenginsiniz.
 
Yine bu "alan adını" teknolojiden anlayan bir adama, bu domain bu kadar para eder mi diye sorarsanız, alacağınız cevap: "yok be abi bu adam çıldırmış" diyecektir. Sizden ricam "Onlara akıllı olmasını söyleyin, biraz öğrensin, parası olmadan zenginliği anlayamaz."
 
Bu konuda bilgi aldığınız kişi çok önemlidir, Soruyu Sorduğunuz kişinin o konuda bilgili olduğunu kişisel web sitesinden anlayın :)
Yani domain'den ne kadar anladığını, kendi web sitesinden anlayabilirsiniz.
Örneğin benim web sitem: "ERSAN.NET" ; kendim diye demiyorum çok jenerik biriyim, gençler günaydına gerek yok, adamlar köşeyi dönerken el freni çekmiyorlar.
 
Eğer siz Türkiye Tur'un para edip etmeyeceğini "Adana'da "DSİ" den emekli Fenasi Kerim Amcam'ın büyük oğlu, Niğde üniversitesi Mecburiyet caddesi "İlkER'e" sorarsanız, size genel fizik dersi verecektir."
 
Gel gelelim, bunu Fenasi Kerim Amcamızın küçük oğlu ÖSS Sınavlarında Adana 1.cisi, Türkiyenin 12.cisi Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu "SonER'e" sorarsanız mutlaka para edeceğini ve o kadar etmeyeceğini söyleyecektir."
 
Gel gelelim, siz bunu İLKER VE SONER'lerin öz kuzeni, Namaz Kılmaz Karavelioğlu İbrahim'in namaz kılmaya çalışan akli dengesiz büyük oğlu, Google Yüksek Mühendisi Fevzi KARAVELİOĞLU'nun öz yeğeni, Türkye'nin ilk yazılımcılarından olan "Ankara Üniversitesi, Matematik bölümünü" bitiren "Fatma KARAVELİOĞLU'nun" özmü öz yeğeni ve hiçbir üniversite bitirememiş hatta cahillikte sınır tanımayan ve genel kültürü olmayan "ERSAN.NET'e sorarsanız, milyonlarca tripleks eviniz olduğunu anlarsınız.
 
Kısacası reklam hiç bir zaman işimiz olamadı.
 
Daha kendi adını kendinde olmayan "pi sayısı kadar" insan varken, bu işi en iyi bilecek kişi, adıyla piyasaya çıkandır. Bizim adımız tabiri caizse tescilli size bir şey olmasın.
 
Gerektiğinde sayın olabilen teklif verenlerimiz, domain'in kalitesi kendisini belli ediyor. "Türkiye Tur" arama sonuçları, yaklaşık 72.000.000 olan arama kelimesinin keyword domainidir.
 
Hem gözlere hemde kulaklar ile insanların kalp bölgelerinde bir kıvılcım bırakacak bir alan adıdır. Akılda kalır çünkü bu domain her gün milyonlarca kişi  tarafından sorgulanmaktadır.
 
Düşünsenize güzel bir reklam çalışmasıyla, "Türkiye Tur' yapmak isteyenleri bir adreste toplayabilirsiniz. Tatil, tur, hotel üzerine çok fazla reklam alabileceğiniz kurumsal kimlik çalışmasından sonra iyi işler çıkartacağınızdan şüphem yok.
 
Bunun haricinde domain satış kurallarında belirttiğim en önemli konu "Türkiye Tur" u satma hakkımdan vazgeçebilirim. Sonra bana gelip neden vazgeçtin diyemezsiniz.
 
Şuan için satılıktır, olur da teklif verirsiniz sonra ben vazgeçerim sonrasında bana, "trip" yapabilirsiniz hiç önemli değil.
 
Teklifler için aşağıdaki bölümden otomatik oturum açıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.
 
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
 
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.