Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

TGRT

"TGRT" ile işimiz olduğu kadar, havayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."
 
 

tgrt.orgtgrt.org
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.
Havayla olduğu kadar, parayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."
 
Sitenin ismi : TGRT.ORG

Domain Tescil Tarihi: 08.03.2009 

Açık Artırım Başlangıç Bedeli: 12.000 Paunt 

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli: 1000 Paunt

Hemen Al Bedeli: iletişim

Açık Artırma Sonlama Zamanı: Son verilen teklifin üzerinden canımın istediği saniyeye kadara.
 
Sadece index alması için site açılmıştır. Bunun haricinde site üzerinden hiçbir şekilde satış yapılmamıştır. Site olarak veya firma olarak domain üzerine mail acountu bile açılmamıştır.Domain 11 Yıllıktır, ilk sahibinden olduğun kontrol edebilirsiniz. 4 Karakterli ve tüm dünyanın adını bildiği kelimenin ORG uzantısıdır. Daha öncelerden gelen teklifler olduğunu ve 12.000TL gibi ufak rakamlarla gelenler için satış konusunu açtım. Bilmiyorsanız öğrenin yada biz öğretiriz.

Gerektiğinde sayın olabilen teklif verenlerimiz, domainin isim kalitesi kendisini belli ediyor. TGRT 5.630.000 sonuç olan arama kelimesinin keyword domainidir. 
 
Bunun haricinde domain satış kurallarında belirttiğim en önemli konu domaini satma hakkımdan vazgeçmeye sahibim. Sonra bana gelip neden vazgeçtin diyemezsiniz. Şuan için satılıktır, olurda teklif verirsiniz vazgeçerim sonra bana trip yapabilirsiniz hiç önemli değil.
 
Teklifler için aşağıdaki bölümden otomatik oturum açıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.