Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
SU BÖREĞİ

SU BÖREĞİ

"Su Böreği" ile işimiz olduğu kadar, havayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."
 
suboregi.comsuboregi.com

İhalede olan Sektörel Jenerik Domain Adı : "S u B o r e g i . C o m"

"Su Böreği" nokta "com" Tescil Tarihi : "02.12.2011

Açık Artırım Başlangıç Bedeli : 19.000 Paunt

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli : 1000 Paunt

Hemen Alamazsınız ama : iletişim
 
Su böreği tanıtım yazısı : Sadece index alması için site açılmıştır. Bunun haricinde site üzerinden hiçbir şekilde satış yapılmamıştır. Site olarak veya firma olarak domain üzerine mail acountu bile açılmamıştır.
"Suböreği" 7 Yıllıktır, ilk sahibinden olduğun kontrol edebilirsiniz. Tüm dünyanın adını bildiği kelimenin "COM" uzantısıdır. Daha öncelerden gelen teklifler olduğunu ve 12.000 TL gibi ufak rakamlarla gelenler için satış konusunu açtım. Bilmiyorsanız öğrenin yada biz öğretiriz.

Gerektiğinde sayın olabilen teklif verenlerimiz, domainin isim kalitesi kendisini belli ediyor. "Su böreği18.400.000 sonuç olan arama hacmi olan kelimesinin keyword domainidir. %100 Sektörel Jenerik Domain 'dir.
  
Teklifler için aşağıdaki bölümden otomatik oturum açıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.
 
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.