Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

SEO.ERSAN.NET

SEO ERSAN NET : "SEO" ya "AntiSEO" yapanları uyarmak için açılmıştır.

Seocu olunmaz, seocu doğulur diyen AŞK PARTİSİ genel başkanı ERSAN.NET, ilk zamanlarda yani en başlarında kişisel bir site olarak kurulmuştur.

Anonim babonim şirketi olan SEOCULARIN SEOCUSU ERSAN.NET'in babası portakalcıdır.

Dayısının çocukları portakala kafa atarken ERSAN.NET'in yaptıklarını anlamadıkları için ERSAN.NET tek başına bir devlet olamadığı için insan gibi estirmeye geliyordu.

Sözlerine, mesele seo yapmak değildir, seo yapacaksak sitemiz yükselirken biz helikopter alacağız diyen ERSAN.NET,

İlk durakta inecekleri olanları indirip, otobüs şöförünü işten atıp koltuğun başına geçmek zorunda kaldı.

Teknolojimi dedi birileri..

SEO'cu Ersan.net'in en büyük özelliği bilgisayarının olmayışıdır. Elindeki bilgisayarı Hz Google'a girerken salavat çekmeyi bir kenara bırakıp, Cuma namazının 2 rekatlık farz namazını kılana kadar ancak Google a girebiliyorken, cep telefonu olan iphone spesyel edişin ile ateş ederken parmak uçları yanıyordu.

Yanan parmak uçları yüzünden bilgisayarında azizliği yüzünden işlemler o kadar yavaş ilerliyor ki, bir sayfa oluşturmak ortalama 1 gününü alıyordu.

Bir sayfayı oluşturmanın seoya etkisi olacağını bilen Ersan.net minumum para harcayarak maksimum para kaybetmekten dolayı kredi kartı kullanıyor. Limitinin önemi yok sadece eksidedir )

Param olmadığı için değil, kredi kartlarını kopyalayan lamerler çok olduğu için içinde para bırakmamak için elinden gelenin fazlasını yapan Ersan.net Seo ile kopacağını söyledi.

"Varsa şekeriniz hodri meydanda patlarken şekerin verdiği etki ile dans ederken seo yaparız." diyen ERSAN.NET sözlerinin sonuna gelirken;

"Bizim SEO şeklimiz gece clublerinde King Locada otururken etkilidir. Mesele bilgisayarda oturmadan seo yapabilmektir." dedi.

Son Kaynak: SEO.ERSAN.NET