Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Oldu Olanlar

DJ Tarkan feat Sagopa Kajmer Oldu Olanlar

Sagopa Kajmer Örnek almanız gereken sözleri yazan bizden daha güzel insandır, Dj Tarkan'ı zaten yaptığı müziklere koyduğu güzel düşüncelerle örneklik konusunda çığır açmıştır. Bilirsiniz no smoking diyerek bilinçlerin en alt kısmında evlerinizde mutlu olmanız için üretim yapandır.

İkisi bir arada çok güzeller bende müziğin içinden geliyorum ve 3'ü bir arada olduk. Üfürelim de gelsin.

Benim için uğraşmışlar, emek harcamışlar ve müziğin sonunu yapmışlar. Müziğin sonu nedir?

OLDU OLANLAR

Öncelikle sözleri anlamak lazım bilmek lazım diyorum. Düşünün birileri müzik yapmış, ben müziği dinlediğim gün, parçaya site yaptım. Çok ilginç değil mi? Hayat ilginçliklerle dolu, bugün birşeyin daha farkına vardıranlar sağolsun.  Sevmek yürekten olur, sevmek sevdirmek demekse, Sagopa Kajmer kank sözlerini seviyorum, herkese itinayla veriyorum.

Üzerime de tanımıyorum, daha bir delikanlı çıkmadı bu konuda öyle anlatim :)

Sözüm meclisin ve dışındaki herkese gittiğini düşünürsek, düşüncenin böylesi görülmemiş olabilir, bilirsin bazen olta atmak lazım. Ancak biz genelde canlı yem kullanıyoruz. Örneğin balıklara denizin en pahalı ürünü karides'i feda ediyoruz.

İnsanlar'a da bu dünyadaki diğer insanlarla kıyasladığımda uçurumun diğer tarafına geçmiş arkadaşlardan seçiliyoruz. Bizim yollarda çizgileri beyaz şerit haline getirenler emekli olmuşlardı, personel yetersizliğinden kendimizi belediye ye şikayet etmek zorunda kaldık.

Sözleri Sagopa Kajmer'e müziği Dj Tarkan'a ait olarak bildiğiniz bu parçanın gerçek sebebi, benim için yazılmıştır. Neden benim ? ister seniz bu konuya gelelim.

Birşeyin sizin olması için sizden hiç ayrılmaması gerekir. Bunu nasıl iki cümle ile kendime alabilirim ki?

Demek ki burada birşeyler var, dünyada yaşayan, en boş insan ben olduğum için, sevdiğim parçaya site yaparak sahiplik duygusuna kavuşmuş gibi görünebilirim.

Ancak biz bugüne kadar sahip olamadık, sadece sevdik ve çok sevilmedik. Sevilmediğimiz için olsa gerek, şarkıyı açıyoruz, hiç durmadan dinliyoruz.

Siz bu parçayı bir günde kaç defa dinleyebilirsiniz?

İşte işi olmayanlar clubu genel başkanı olarak, 24 saat içerisinde uyanık kaldığım süreçler içerisinde 2nci parçayı dinlemiyorum.(dersem yalan söylerim, ancak favori listemin en başında olan bu parçadır) (bu bazen değişir ancak artık öyle bir parça yapmış ki değiştiremiyorum) 35 yaşını geçtim, bu zamana kadar o kadar çok parça dinledim ki, daha dinlemediğim hiçbir sanatçı kalmamıştır(dersem yine yalan söylerim) hayatımda dinlediğim en güzel, en anlamlı ve en etkileyici melodisiyle beni kendisine esir etmiştir.

Çok psikopatça ve bencilce dinliyorum, bu parça dünyanın en çok dinlenecek olan parçasıdır. 

Bitiriciyim, sevdim mi tam sever, sevmedim mi listeme eklemeyi boşverin dışarıda açsanız açtırmam :)

Paylaşımcı hırsızlık diyen recep ivedik'in orjinal versionuna hoş geldiniz. Muhtemelen bize boş geldiniz :)