Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
MOBiLYA TAKIMLARI

MOBİLYA TAKIMLARI

"MobilyaTakimlari.Com" Koyarsanız mükemmel olabilir, com gibi koymak deyiminden geliyor.
Niçe öyle buyurduysa biz böyle buyuracağız.
Mobilyacıların Kıyameti Geldi! Depresyondan inşallah çıkıp helikopter alacağız ve insan gibi uçacağız. Hava da elfreni çekeceğiz! Kuşumuza gerek yok biz her zaman uçuyoruz! Bizim uçaklar 20 tl ile kalkıyor gerisini bence siz düşünün. Kefenin cebi var, yaptırdık yan cebimize koysanızda yeterli, hocaya ayar çektik peşimizde düştü.
Yallah cinller yallah, kış kış cinler kış kış! Kasım da Aşk Başkadır diyenler, Nisan'ı tanımıyorlar :)
 
Ersan Karavelioğlu'ndan çok ama çok çarpıcı açıklamalar...

"Yatırım Yapmak Zenginlerin işidir. Reklamı işime değil, kendime adadım diyen, Ünlü düşünemese de, ünsüz şekilde düşünüp "MobilyaTakimlari.com" aldığını söyleyen Ersan KARAVELİOĞLU, yaptığı açıklamalarla ilgi odağı oldu."


Sözlerine: "Sadece zengin olmadığımızdan, Yatıramasak da, kaldıracağımız garanti diyen Ersan KARAVELİOĞLU; tesadüflerin sadece bir tanesiyiz." diyerek sözlerine devam etti.


"Mobilyacılar" için kıyamet'in kopması yakındır, gelen teklifleri değerlendireceğiz, kolay kolay'da satmayacağını belirtti.
Ersan KARAVELİOĞLU "Mobilya Takımları" kelimesinin arama hacminin Yaklaşık 70.900.000 sonuç bulunan kelimenin "COM" uzantısı olduğunu; ne zaman ekmeğimizi internet'ten alırsak, o zaman "MobilyaTakimlari.com" 'un para edeceğini söyledi.


Aciliyetim hiç yok, yapacak da birşey yok diyen yatırımcı; Kredi borcunu ödemek için açık arttırmayı başlattı. "Olur da; yerime ödemek isterseniz, bu konuda size yardımcı oluruz diyerek suratlarda bir gülücük ifadesi bıraktı." 

BİLGİLENDİRME: "ÇOK CAZİP FİYATLARA KENDİME SATMAK DURUMUNDA KALDIM. TEKLİFLER ÇOK DÜŞÜK."

mobilyatakimlari.commobilyatakimlari.com
 
Satılan Sektörel Jenerik Domain ismi : "MobilyaTakimlari.com"

Tescil Tarihi : "13.04.2010

Açık Artırım Başlangıç Bedeli : 500.000 Paunt ( Yaklaşık TL ile 4 Milyon TL ye tekabül eder. Daha önce gelen tekliften başlattım.)

Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli10.000 Paunt

Hemen Alamazsınız ama : iletişim

Açık Artırma Süresi Son verilen teklifin üzerinden canımın istediği saniyeye kadara.

Sadece index alması için site açılmıştır. Bunun haricinde site üzerinden hiçbir şekilde satış yapılmamıştır. Site olarak veya firma olarak domain üzerine mail account'u bile açılmamıştır.
Domain 10 yaşındadır, domain sahipsizdir, biz sahip olamadık siz olmak istersiniz diye düşündük. Bakiredir, daha önce hiç müşteri almadı.
 
Gerektiğinde sayın olabilen teklif verenlerimiz, domain'in isim kalitesi kendisini belli ediyor. İkince kez olacak ama "Mobilya Takımları" arama sonuçlarında aratılan rakam 70.900.000 sonuç olan arama kelimesinin keyword domainidir.
 
Hem akılda kalıcı, hemde kulaklar ile insanların kalp bölgelerinde bir kıvılcım bırakacak bir alan adıdır. Akılda kalır çünkü bu domain her gün milyonlarca kişi  tarafından sorgulanmaktadır.
Düşünsenize güzel bir reklam çalışmasıyla, "Mobilya Takımları" almak isteyenlerin vazgeçilmezi olabilirsiniz.
 
Dünyada en çok olan şey insandır, ve her evde "mobilya takımları" vardır. "Mobilya Takımları" genel bir kelimedir ve tüm evlenecek olan kişiler mobilya takımları almak zorundadır.
 
Mobilya takımları olmayan ev, inanın ev değildir.
 
Genel olarak sektörel jenerik domain türüne girmektedir. 
Bunun haricinde domain satış kurallarında belirttiğim en önemli konu domain'i satma hakkımdan vazgeçmeye sahibim. Sonra bana gelip neden vazgeçtin diyemezsiniz.
Şuan için satılıktır, olur da teklif verirsiniz "vazgeçerim" sonra bana gelip "trip" yapabilirsiniz hiç önemli değil.
 
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.
 
"Mobilya Takımları" ile işimiz olduğu kadar, havayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir."