Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

LEZBiYEN.ERSAN.NET

Lorem Lezbiyen ise ipsum gayacaktir.

Bu bizi ilgilendirmese de sizi ilgilendireceği için konuyu detaylandırdık.

Neden Lezbiyen Ersan Net?

Bu konuda çok düşündürücü olacağı için kısadan gelip dönerci olacağımıza lez olup lezişiriz. Lezişmek ne dir ? Lez trabzondan gelmektedir.

Gerçek adı Laz'dır, sonrasında halkın, "a" kelimesini beğenmemesinden dolayı kadınlarca kurulan baş harfi ersan net'den gelen lez olarak kurulmuşlardır.

İlk lez ersan net'dir. Ersan net'den sonra gelişen toplumda, gelişen teknolojiyle, lezlerin rahatlıkla takılabileceği, caiz bir ortam yaratarak onların birbirlerine olan sıcaklığını gözler önüne sererek, savaşmadan sevişeceğiz.

Lezler hangi şehirde yaşarlar?

Lezler ile şehirler arasında da mutlaka fark vardır. Farkları kalitelerinden dolayı kredi kartına ücretsiz gidiyorlar. Bazıları ücretli  gidiyor mesele gitmekdir.

Lazbiyen mi Lezbiyen mi ? Bence lez bi yenisi daha iyi :) sonuçda ikiside ölecek, ikiside yanacak önemli olan en az şekilde solaryuma girmiş olan lezlerdir.

İnsan insan'a bunu yapmamalı demek yerine, çözümler üretmek daha mantıklı. Şimdi şuanda hz google'a lezbiyen yazarsanız karşınıza milyarlarca sonuç çıkartmasından anlarsanız çok lezbiyen var.

Lezbiyenler kendi aralarında sınıflara ayrılırken, hocalarını dinlemezler. Çünkü onların hocaları kocaları değildir. Onlar hem koca, hem ana oldukları için üzerlerine çok yük binmiştir.

Lez oldukları için gurur duyarak koli kesimine dur demek için yazıyoruz. Koliciler kralı online!

Koyacağız ama sadece noktayı koyacağız.