Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
KIBRIS TÜRK

KIBRIS TURK

"Kıbrıs Turk" ile işimiz olduğu kadar, havayla işimiz yok, mesele kız isterken bu adam ne iş yapıyor dediklerinde "iş adamı, zengin desinler yeterlidir." 

kibristurk.netkibristurk.net

"Kıbrıs Turk" Cumhuriyetin tek sorunu "NET"  olamamalarıdır. Bizde kendilerine "NET" olabilmeleri için bir fırsat veriyoruz. "Kibristurk" "com" olsaydı olmazdı.

Çünkü mesele, iki arada bir derede olmak değil, "KıbrısTurk" "NET" olmaktır. 

Düşünün biraz, birşeyi sevmek demek, ona değer vermek demektir. Değer vermek demek, ona sahip olmak demektir. Sahip olmanın bedelini konuşmamıza gerek yok. Bizde kimseye satacak mal yok. Biz düşünürüz ve aldığımız cevaplarla hareket ederiz. Ortak nokta buluşamayız ama el sıkışırız çünkü biz gerçek Kıbrıs Türküyüz.

 
Alan Adının ismi : "K i b r i s T u r k . N E T"
Domain Tescil Tarihi: "17.08.2008

Açık Artırım Başlangıç Bedeli : 3.800.000 Paunt ( Türk Lirası ile 29 Eylül 2018 de  29.991.124,94 Türk Lirası eşittir. Ortalama düz hesap 30 milyon tl dir.)


Açık Artırma Minimum Artırma Bedeli : 10.000 Paunt

Hemen Alma ihtimali yok ama : iletişim

Açık Artırma Süresi : Son verilen teklifin üzerinden canımın istediği saniyeye kadara.

Sadece index alması için site açılmıştır. Bunun haricinde site üzerinden hiçbir şekilde satış yapılmamıştır. Site olarak veya firma olarak domain üzerine mail acountu bile açılmamıştır.
"KibrisTurk" nokta "net" 11 Yaşındadır, kontrol edebilirsiniz. Tüm dünyanın adını bildiği kelimenin "NET" uzantısıdır. Daha öncelerden gelen teklifler olduğunu ve 30.000.000 TL gibi ufak rakamlarla gelenler için satış konusunu açtım. Bilmiyorsanız öğrenin yada biz öğretiriz.

"Kıbrıs Turk" isim kalitesi kendisini belli ediyor. Koskoca Kıbrıs Turk Cumhuriyeti'nin Net uzantısı olan "Kibris Turk49.900.000 sonuç olan arama hacmi olan kelimesinin keyword domainidir.
  
Teklifler için aşağıdaki bölümden otomatik oturum açıp tekliflerinizi iletebilirsiniz.
 
Yasal Uyarı :
Domainler yani Türkçe Açıklaması ile Alan adları "First Come, First Served" (İlk gelen alır) kuralı uyarınca ilk başvuran kişiye tahsis edildiğinden dolayı domain satışı tamami ile yasal olup kişinin istediği tutarlar satılabileceğini bilmelisiniz.
Bilmiyorsanız öğrenmiş olduğunuz için borcunuz çoğaldı. 
Şuanda nasıl İstanbul/Taksim'de dükkan kiraları çok pahalıysa bu sektöründe böyle fiyatları değişkenlik göstermektedir.
 
Okuduğunuz yazının Son Güncelleme Tarihi : 3 Kasım 2018 Saat: 22:28