Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

GAY.ERSAN.NET

Gay'dık da ne oldu diyenlerin fazlalığı sebebi ile Adana'nın Ceyhan ilçesinden 32 km uzaklıkta olan Yumurtalık (köy) ilçesinden çıkan GAY.ERSAN.NET; Gay konusunda Turkey İstanbul'da yüksek profesyonel arka lisans yapmıştır.

Bir tek kulağımızın arkası kaldı deyimini bir kenara bırakıp, hem kulağımız hemde arkamız sağlamdır diyeren ERSAN.NET yeni bir akıma gaymıştır..

Kendisinin adının tescilli Gay Ersan Net olması sebebi ile, toplum içerisinde ipnelik konusunda uzman yapmış kişilerin aklını almıştır. Alayına giden Gaylar, bal ayınada diyen Ayıları koruma derneği başkanı Ersan.net çevresindeki Gaylara yol verip itinayla (aniden) Gaymıştır.

Haber merkezimize iletilen GAYLARIN son durumu ne olacak şeklinde yapılan haberlere kulak asmayan, ERSAN.NET, öyle bir gaymıştır, öyle bir gaymıştır ki lezbiyenlerin dilleri tutulmuştur.

Ohhaaaro bu kadarına da pes doğrusu geldi, hem evlerde hem kulaklarda hemde gönüllerin en dip bölgesinden gay'anlara lafını sokup çıkarttığı gibi, hunharca yazmaya devam eden Ersan netden yine çarpıcı açıklamalar.

Adam triplerde olduğu için madam online!

Adamı madam yaparız diyenler Gay'leri tanımamışlardır. Bu adamların istediği bu zaten. Onlara istediklerini vere vere bu hale geldik.

Lut kavminin seo'su ilk Gay Ersan Net, kurulduğundan buyana istanbul'daki tüm Gay'anlara gaymıştır.

İstanbul'un balta girmemiş, kinganko gece clublerinde King localarda boy gösteren Ersan net, yaptığı çılgın Gay partilerde, gaylere erkeklik duygusunun fazlasını vermiştir.

Öyle bir vermiştir ki, öyle bir vermiştir ki, gerçek Gay Ersan net'den sonra, sahte gayler evlenmeye başlamışlardır.

Daha yazarımda çok gaymak istemiyorum D:

ayol şekerim inme gelmiş ver coskuyu kolonlarımız inlemiş, buffer takmaya geliyoruz.

Organik GAY