Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Biz Anadolu Çocuğuyuz

Biz Anadolu Çocuğuyuz!

Kafama göre bir yazımla karşı karşıyasınız.

Şimdi bildiğiniz üzere tescili benim şahsım üzerine olan sektörel jenerik domainlerimi satıyorum.

Satış kurallarınca teklif veren en yüksek kişiye domainlerimi satacağım konusu çok düşündürücü olduğu için satmamaya karar verdim.

Ancak satış kurallarında belirtilen tekliflere açığım, yani şuan için öyle duruyor, satacağım demiyorum, ancak teklif gelir, cazip bir rakamı görürüm satarım. O bizzat bana kalmış :)

Domain yasalarında domain ilk kayıt edenin olduğu için bende ilk kayıt eden muhterem olduğum için şanslıyım.

Elimdeki şansı size vermemek için, elimden geleni yapacağıma emin olabileceğinizi bildiğimden dolayı, konuyu teklif bölümüne getiriyorum.

Bugün teklif veremeyen, yarın selam bile vermez, bu değişkenlik göstereceği için bize parayla değil teklifle gelin.

Paranız yoktur hallederiz, teklifiniz yoksa hiçbirşeyi halledemeyiz.

Para herşey değildir diyenler paranın herşey olduğunu göremeyenlerin kendileri olduğunu söyleyenlerden değiliz.

Bizde nakit çalışmıyor paranız varsa yancıkta oynarsınız kancıklar diyenler ile de hiç bir alakamız yok.

Onlarında aklını aldık, geldik buralara ancak belirtim bizde 5 12 lik delikanlıyız nerede nasıl davranacağımızı bilemeyiz.

Bilemediğimiz içinde kendimizden geçtiğimiz zamanlarda banyoya girip gusül abdestimizi alıp namazımızı kılıyoruz. Tanrının bizi korumayacağını bilseydik bile sırf farkımız olsun diye namaz kılardık.

Havacıyımdır ve dedemin camisi var. Dedem derken yanlış anlaşılma olmasın, Allah izin vermiş dedem cami yaptırmış. Haşa camiler Allah'ın evidir:) Biraz damardan gelelim dedim herkes  bir esas duruşa geçsin.

Neyin kafasındasınız kankalar? bildiğiniz öz dedem diyorum cami diyorum ? Allah diyorum ekmek diyorum? Nolacak bu bizim saf ve dürüst halimiz?

Hanginizin dedesinin camisi var? Yok dimi :D ama benim var işte. Ben kılmayım da kim kılsın? ( yerime namaz kılacak olana para veriyorum diye yarın internet sitelerinde haber yapılmaya başlanmazsa adımı değiştiririm.)

Ayıkıyor musunuz pampişler, paranız olabilir, bizim de delikanlı gibi gururumuz var.Öyle 3 kuruşa 5 köfte alabilene ne ala, kanka bizde herşey ücretsiz fiyatına milyon paunt.