Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
İnternetten Para Kazanma Yolları Sanatı

İnternetten Para Kazanma Sanatı Yolları

Mümkün Mü?” şeklinde sorular geliyor.

ERSAN.NETERSAN.NET

 

Evet, hatta zaman zaman internetten para kazanma yolları ile birçok fiziksel işten daha fazla ve hızlı para kazanmak mümkün.

Gelelim konumuza, bu gibi bir tanıtım yazısı yazan siteden bilgi alıyorsanız öncelikle yanlış yerde olduğunuzu bilmenizde fayda var.

Bu arkadaşlar genelde internetten gerçek para kazanma yollarını öğrenemeden size öğretmeye çalışıp size şu kadar ücret alacağını ve size işi öğreteceğini söylerler.

Bunlara inanmanız sizin kendinize inanmanız gibi olmasın.

Bilmediğiniz bir konuda minumum 10 kişi ile görüşmeden fikir üretmeyin. İnternet üzerinden para kazanmak için hit'inizin olması gerekiyor.Yani biz buna arkadaş diyoruz. Arkadaşınız çok ise değil, arkadaşlarına birşey söylediğiniz de yapıyorlarsa paranız da var demektir.

Hit nedir? 

Siz = Hit oluyorsunuz.

Yani hit demek, kullanıcı ziyaretçi demektir.

Sizin kendiniz 1 tekil hittir.

Şimdi işe şuradan başlamanız lazım demek istemiyorum, sadece internetten para kazanmak istiyorsanız, önce bir hayal kurun. Uzmanlık alanınızı düşünün, en çok neye ilginiz olduğunu düşünün, gerisi kolay. 

Burada inanmanız gereken kendinizdir. 

Eğer herhangi bir konuda bilgiye sahipseniz "uzman olduğunuz işin" adını söylediğiniz taktirde size ücretsiz olarak "internetten para kazanma yolları" hakkında bilgi verebiliriz.