Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Tek Göz illuminati Nedir illuminati ünlüleri illuminati hakkında

İLLÜMİNATİ

 

Merhaba kardeşler, bugünkü tanıtım yazısı nedir ?

Tek göz işaretinin anlamı: Tüm dünyayı tek adreste toplama sanatının adıdır. Tek göz olmak burada mecazi bir anlam ifade etmektedir.
Hani bu ünlü satançılar bir elleri ile gözlerini kapatıyorlar, işte bunun sebebi tüm dünyanın Google ekranına baktığından bahsediyorlar.
Çünkü kendileri internet'in sahibi gibi görünüyorlar. Aslında onlar internet'in sahibi felan değiller, hatta belirtmeliyim ki sıradan bir internet sitesinden başka birşey değiller.(Bize yansıttıkları web'in sahibi oldukları, para ile iman meselesi)

Şuan tabiki ensesi kalınlaştığı için onlara küçük denemez farkındaysanız şuan bu yazıya bile Google dan veya Sosyal medya sitelerinden giriş yaptınız.


İşte bunların esas güçleri tüm medyayı yönettiklerinden dolayıdır.Bildiğiniz üzere dünyanın en çok ziyaret edilen sitesi Google'dur.

Hiçbir televizyonun Google'dan fazla izlenimi olmadığı gibi tüm televizyonları toplanıp, tek kanalda birleştirsek bile Google'dan fazla görüntülenme olamaz.


İnsanları tek çatı altında birleştirip, gözleri ve dikkatleri üzerlerine çekerek, dünyanın onların yaşantılarının örnekleri ile dolmasını istiyorlar ve bizi kendilerine benzetmek istediklerinden dolayı böyle işlerle uğraşıyorlar.


Amaçları bizi değiştirmek, aslında bunu başarmış gibi görünebilirler ancak bildiğiniz üzere kazanılan her başarı, Allah isterse kaybedilebileceğini düşünerek, çok yukarılara çıkıp, sonra en dipleri gören çok insan görmüşsünüzdür, ölümlü dünyada gidebileceğiniz km'nin kaç km olduğunu, Allah'ın bildiğini bildiğinizden eminim. Her ne kadar dudaklarınız bunu söylemese bile inanın ben rahatlıkla görüyorum.


Ölümsüzlüğü bulamadıkları için olsa gerek ellerinden gelen imkanlar çerçevesinde bizi kendilerine çok hızlı şekilde benzetiyorlar.
Meraklı melehat olmak yerine, melehatın kocası olup işi bitirmeden yanayız.


1998 yılında kurulan Google 1 yıl sürmeden dünyanın açılış sayfası oldu.
illuminati aslında eski zaman önce gizliydi.
Sonra değişik kollar'a destek olarak onların projelerini büyüterek tüm dünyayı etkisi altına aldılar. Kurulan facebook gibi vb. sitelerin bu kadar popüler olmasını sağlayan Google'dur.


Evde bilgisayar başında youtube da gezerken, karşınıza tred videolar çıkıyor, o karşınızda çıkan videoları yöneten kim sanıyorsunuz?
Hepiniz biliyorsunuz ama sanırım işinize gelmiyor, bunu sağlayan net şekilde Google.


Youtube yani Google'a vermiş oldukları paranın karşılığında Google onların reklamını yaparak ünlü yapıyor.
Bu Google için o kadar basit ki, paranız varsa yancıkta , oynarsınız kancıklarla psikolojisini, gerek klipler de, gerek sinema filmlerinde hipnoz ederek algıyı yüklediler.


Yani bunların bu psikolojiyi insanların bilinç altlarına göndermesi sebebi ile de şuanda gelişmiş, milyonlarca kullanıcı olan instagram, facebook, twitter gibi platfromlarda insanların sergilemiş oldukları, inanılmaz yaşantıları size yansıtarak sizin o dünyaya girip onlar gibi olmanızı istiyorlar ve bunu sağlamaya çalışıyorlar.


İşte buradaki amaç, o psikolojiyi bizlere yansıtıp, bizimde paramız olduğunda onlar gibi hareket edip, israf yapmamızı istiyor.
Her insan eşit doğar, size soruyorum Allah herkesi eşit yaratmadımı?
Neden birisi çöpçülük yaparken, diğeri maldivlerde takılıyor?


Şimdi maldivler'e gidiş gelişin Türkiye standartlarında hesaplandığında 2 kişi 1 hafta gidecek olsanız minumum 15.000 TL paranız gider. Buda normal şartlarda, asgari düzeyde hesaplanmış halidir. 7 günde 1 yıllık bir ailenin yaşayabileceği parayı çöp'e atmak oluyor. Allahın yarattığı dünyayı bizlere parayla satıyorlar. Sistemin kurbanı olmuşuz.


Dünya da bir sürü aç insan varken, onların bu yaşantıyı yaparken utanmadan yapabilmesine de diyecek kelime bulamıyorum.
Deccal'in çok israf edeceği hakkındaki hadisimizden yola çıkarak algılayabilirsiniz illuminatinin en büyük kolu olan Google'un neler yaptığını görmezden gelemeyeceğim.


Tüm dünyanın açılış sayfası olmalarından kaynaklıdır ki, şuanda tüm dünya Google arama motoruna girmektedir.
Bu tek göz sembolleri aslında anlamsızca kullanılmış olup, amaçları herkesin onları izlemek zorunda olduğunu kanıtlayan bir semboldür.
O işareti kim yapıyorsa takipçi sayılarına bakarsanız milyon kişinin takip ettiğinden anlayabilirsiniz.


Yani el işareti ile ünlü olan kişilerin bu kadar ünlü olabilmesinin sebebi "Google"
Tüm dünya aynı ekrana giriş sağlayınca tek olduklarını, istediklerini ünlü yapabildiklerini, bildikleri için kendisi ile çalışan ünlüleri bir gecede izlenme rekorları kırdırarak parasıyla satın almış oluyor.


Kısacası illuminati, para edecek projelerin ne olduğunu bilip,insanların aktif kullanabileceği platfromları veya insanlara destek olarak büyümesini sağladı.


İlluminati kurucularına veya yetkililerine ulaşmak imkansızdır, size şöyle anlatayım, olmayan birşeye nasıl ulaşacaksınız ki?


Onlar yoklar anlıyor musunuz? Şimdi burada biraz düşünmelisiniz? Onlar yok ise otomatik olarak Allah mı olmuşlar diye düşünebilirsiniz, işte toplumumuzda ulaşılmayan tek olanın Allah olduğunu herkes bilir.


Şuanda size soruyorum, bırakın illumunati yi, Türkiye den hangi sanatçıya ulaşabiliyorsunuz?


Size daha ilginç birşey söyleyeyim mi, bu ünlü olan cübbeli hocaya bile ulaşamazsınız.

Olay budur zaten, ulaşılmaz olduğunuz vakit, Allah olduğunuzu söylemesiniz bile,Allah'a şirk koşuyorsunuz.
Unutmayın ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler, bunu diyenlerin bilmedikleri şey; ateş'in veya duman'ın çıkmasını sağlayan Allah'dır.


Yani anlamanız gereken, duman dan gaz, ateşden su çıkatandır Allah.
Allah isterse herşey olur.

Dünyanın en çok ziyaret edilen projesi haline getirip, sonra onu bitirendir Allah.
Dünyanın sahibi parası olanlar değil, onların birgün sahibinin kendileri olmadığını ve dünyanın sahibinin Allah'ın olduğunu anlayacaklarından şüphem yok.

Sonrada biz inandık diyeceklerini bilendir Allah.
Bizim insanlarımız daha etkileyici birşeyi çıktığında eskiyi bırakmasını sever.


Şuan herkesin ana sayfası Google olabilir, belki bundan daha iyisi nasıl oluru düşünmeliyiz?


Ben düşündüm size sunayım, dünyada hangi arama motoru sayfasında arama yaptığınız zaman size para veriyor?
Biz insanların düşüncelerini ücretsiz şekilde çalanlara gelsin, benim önerim şudur, biz öyle bir site yapalım ki, siz arama yapıp giriş yaptığınız taktirde sayfada durduğunuz kadar tarafınıza para ödeyelim.


İnternet'i sınırsız ve ücretsiz hale getirip, onaydan geçmiş bizzat insanlar tarafından onaylanmış, insanlara kötü örnek olmayan, sanal olduğu kadar gerçek bir kütüphane yapalım.


Bunu neden yapalım? Düşünün yeni yetişen 4 5 yaşlarındaki çocukların teknoloji ile büyümeleri sizi korkutmuyor mu? Büyükler bile akıllı telefonu kullanırken onların sanki daha önceden eğitim almış gibi kullanmalarının sonunun olmadığını düşünürseniz, internet'in önüne geçmemiz gereklidir.


Önce insanın bir değerini ortaya çıkartalım, ya düşünün senize siz google girip arama yapıyorsunuz Google sizin sayenizde para kazanıyor, ancak siz arama yaparken size para vermediği gibi sıralama sonucunda listelenen sitelerin çoğundan para alıyor.


Sizler Google'da arama yaparken o gösterim sağlıyor ve elindeki hiti pazar gibi kullanarak sizin üzerinizden ücretsiz para kazanıyor.
Araştırma yapmak istediğinizde karşınıza milyonlarca site çıkartıyor, istediğini çıkartıyor.


Bu sonuçlarda sergilenen siteleri yapay zekanın kontrol ettiğini ve hiçbir spam yapmadan ne ararsanız karşınıza çıkartarak bile Allah'a şirk koşmaktadır.


Bazıları düşünebilir, oğlum neyin kafasındasın Google kapanır mı diyebilirsiniz.


İşte Google kapandığında, onu kapatan kişi sadece Allah'ın bir kulu olacağıdır ve Allahın izin verdiğinden olacağını düşünüp biraz korkmalısınız. İnsandan değil, Allah'dan korkmalısınız..


İmkansız olandan korkmalısınız ki, değerleri bilip neyi sevip neyi sevmeyeceğinizi öğretsin diye.
Allah sizinle gelip karşılıklı oturup kahve içmez, Allah insan olmadığı için tabiri caizse, götünde küçükken bok olan bir insandan Allah olmaz.
O sebeple herkes akıllı olup biraz düşünsün. Bu Google ve yandaşlarının kısa zaman içerisinde kapatıldığını gördükten sonra sanırım namaz'a başlarsınız.


İmkansız birşeyin olması sizi düşündürmüyor mu? İşte Google kapandıktan sonra artık 7/24 namaz kılsanızda fark etmez. Neden çünkü herşey zamanında güzeldir, zamanın sahibi ise herşeyi affettiğini düşünürseniz, şanslısınız. Bu dünyadaki kendisini Allah olarak tanıtan insanlara inanarak hareket ettiğiniz sürece kaybedecek oluşunuzu unutmayınız.


Google arama motorunda Allah nedir yazdığınızda karşınıza getirilen sonuca inanarak hareket ettiğimiz için bu hallerdeyiz.


Bakınız Google da Allah nedir yazdığınızda karşımıza: "Allah sözcüğü kimi ad tamlamalarında tamlanan sözcüğü güçlendirir; Allah’ın adamı, Allah’ın kulu gibi." tırnak işaretinin içerisindeki Allahmış. Düşünün işte bunu.

2.satırda çıkarttığı tanım : "Tanrı"


Şimdi Allah'ın kulu ile Allah arasındaki farkı ayıramayacak kadar yalancı bir arama motorudur.
Allahı 2 satıra sığdırabilecek bir delikanlı yok bu dünyada.
Götü boklu insanların adını yazdığınızda karşınıza okuduğu okuldan tuttunda ne yapmış ne etmiş çıkartan Google , Allah nedir yazınca karşınıza 2 satır çıkartıyor.


Bu Google'un kapanması için bile tek neden olabilir.


Allah 2 satırda ifade edilecek birşey değildir.Bizim dini inançlarımıza saygı duymamasından mahkeme açsak kazanırız ama onun parasına ihtiyacımız olmadığı için böyleyiz.


Allah herşey olduğu için Google Allah yazdığınızda Allahı tanımadığı için 2 satırda geçiştirmiştir.
Siz bilmeyebilirsiniz ama Google Allahın en sevmediği sonuçları verendir.


Allahımız 2 satır eder mi ? Allah tektir ve herşeyi o yarattığı için Allahdır. Allahı 2 satırda tanıtamaz. Tek satırı kabul edebilirdik, ancak 2 satırı kabul edemeyiz çünkü Allah tektir.


Belirtilen sonuçda Allah nedir yazdığında, herşeyi yaratandır yazsaydı kabul edilebilirdi. Doğurulmayan, Ölmeyen deseydi yine kabul edilebilirdi, ancak sadece basit Allah'ın kulu içerisinde sergilenen bir kelimeyi kabul edemeyeceğimiz için yazıyoruz.


Örneğin: Eski yüz yıllarda, tarihi paraların yani sikkelerin üzerinde tanrılarının resimlerini yaptırmışlar, fark edemediklerinden olsa gerek insandan tanrı olacağını gösteriyorlar.


Halbuki bilmemiz gereken, tanrı sizi korusun derken bazıları insanlardan bahsediyorlar, ancak unutmayınız ki ölümlü bir canlı Allah olamaz.


Allah kavramı ölmeyenden gelmektedir, doğurulmayandan gelmektedir. Yaratan demek tasarlayıp herşeyi düşünendir. Bir insan yaşadıklarını düşünebilir, yaşamadıklarını düşünemez sadece hayal eder, Allah ise o düşündüğü hayali gerçekleştirendir.


Siz bana ölümlü bir insanın tanrı olduğunu söylerseniz ben gülerim ve arka tarafımdan sis bombası atabilecek kadar gülerim.

Beni fetullah gülen ile karıştırmayın.


Onun soyadı gülebilir, benim soyadım Kara dan geldiği için içinizi karartabilirim. Soyadımı "Kara veli oğlu" olarak düşünürseniz kara veliden geliyoruz.


Bir dedemin adı "Ali" diğerinin adı "Veli" iken bence şansınızı zorlamayın.


Ali Veli 49 50 diyerek devam ediyorum.


Bu yazıyı okuduktan sonra bozulmuş olabilirler, bozulup tamir olabilen bir yapıya sahip olduğumuz için şuanda amir olmuş olabiliriz, ancak bildiğiniz üzere bozulan herşeyi ya çöp'e atıyorsunuz, ya da yakıyorsunuz.


Ne olacak bizim halimiz?


Google'u çöpemi atalım yoksa çöplüğemi atalım?


Genelde çöp'e atılanları birilerinin aldığını düşünürseniz, çöpe atmanın saçma olduğunu anlamış olursunuz. Teknolojik aletlerin içerisinde olan harddisk yani kapasitesi kadar alabileceği için ve çop kutusundan silinen şeylerin belirli programlarla geri getirebildiğini düşünürsek, bu olaya ateş ile yanıt vermek zorunda kalacağız..


Hardiskleri kırıp parçaladıktan sonra yakarsak, hiç bir insan onu tamir edemez. İşte Google'u biz çöplüğe atıp, toplu şekilde yakmamız gerekecek.


Ben kaliteli çakmak kullanıyorum, yan yana geldiğimizde çakmağımızın gazından ateşimizin yüksekliğini algılayabilirsiniz.

Büyük Deccal'i iyi tanımak istiyorsanız tıklayınız.