Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Alt'da Yazılı Hali Aşağıda, Sesli hali Üstte Ünsüz Yapılır ?

 

Ünsüz nasıl yapılır ?

Ünsüz çok güzel şekilde yapılmaktadır, Ersan.net ünsüz yapma konusunda profesyonel nobel ödülü alarak, sektöre damgasını hunharca vurdu.

Vurmayı sevmeyen Ersan.net elleri acımaması için sopasıyla dövecektir.

Dövdüğümüz kişi sayısı bir elin parmak sayısını geçmediğine göre, dövdüklerimiz düşünsünler nereleri acıyor.

Mesele elinizle vurduğunuz da içinizde acı olmasıysa devam edin. "Acı, bizi bozar bacı" diyenlerden dolayı, bacılara önem gösteririm.

Bacılar bizim hacılarımız olabileceğini düşünürsek, hacı bizi bozar bacı diyemeyiz. Bozarsa en fazla "LGBT" olursun kanka sıkıntı yok.

Konumuzun dışına, dış kulvardan giren Ersan.net, noktalama işaretlerini koymaya, zamanının olmadığını, anlatmasını yazılı hale getirmesinden dolayı buraya kadar okudunuz.

Normal de sadet'e hemen gelirler ancak bizde sadeete gelmek çok değişik oluyor:)

Ünsüz Yapımı ve Ünlü Yapımı Fiyatlandırma Çizemeyelgesi yani yazılı hali

Ünsüz yapımı fiyatı: Paranıza Göre Dolar.

Ünlü Yapımı fiyatı: Ödeyemeyeceğiniz Paunt.

Önce senin tadına bakayım sonra seni artis yapayım feat Biz Tadına bakmadan yapıyoruz Mix by DJ ERSAN.

Bu paragraf adı üzerinde; tadına bakmadan ünlü veya ünsüz yapılırken, milletin akıllılığına diyecek kelime bulabildiğimiz için yazıyoruz.

Tabiki bilirsiniz üretirken dikkatleri cımbızla çekmenin bir maliyeti olacağı için, yardımlarınızı esirgemenize gerek yok, direk vermeyeceğim deseniz yeterlidir. Biz alacağımızı aldık, vereceğimiz var, veresim geldi hanım diyerek konuya ikinci kez olacak çılgınca giriyorum.

Bizim millet sürekli giriyor, birde ben girim çok mu diyenlerden olmadığımız için girdiğimiz yere başkasını girdirmeyi sevmeyiz. Bunun anlamı ünsüz yapılırken bunu size asla sormayız.

Bu bizim uzmanlık alanımızdır, tv izlemem, haber okumam, gazete ile işim olmaz, biz en fazla dergi alırız, kaliteli dergiler varya cosmopoliytan dergisinin, bilmem kaçıncı sayfasındakilerle, çok takıldığımız için, konuşacak birşeylerimiz olsun istedik.

Hani bir şarkı ismi var bestecisi "SILA" Hanım çok kusura bakmayın özür diliyorum çok ama çok çok "lütfen sevişmeden uyuyalım." Uyumayanları uyarıp, sevişince banyoya sokalım. Eğer banyo yapıyorsa, sevişerek uyuyun, yapmıyorsa kanka cidden ön sevişmeye gerek yok akıllı ol, kamil olmayanları uyandırmaya gerek yok, kendisi mutlaka ayıkacaktır.

Havaya kalkan Elle dergisi okurlarına sesleniyorum: Neyin kellesindesiniz pampişler dj mix by Ersan.Net ?

 
ERSAN.NETERSAN.NET