Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Tanrı Diyaneti Korusun

ERSAN KARAVELİOĞLUERSAN KARAVELİOĞLU

Ellerim ceplerimde feat Nasre.ten? Beni Kaybettin. Kaybettin dedin de aklima geldi, dengesiz oldugum konusunda ki soylentileri göz önünde bulundurarak, ne kadar dengesiz olduğumu göstermek için mi yada tam tersi olduğumu görmeniz için mi bilmiyorum sadece kendimi tatmin etmek için olsa gerek böyleyim?


Çünkü kendimle yarış halindeyim problem büyük! kendimi nasıl geçebilirim diye düşünüyorum  geçmeden olmaz biz geçerken arkamızdakilere dikkat ederiz çünkü bize bu dünyadakiler değil! diğer taraftakiler gerekli:)

DengesizsemDengesizim denge benim elimde peki siz necisiniz. Hangi tarikat a bağlısınız?

Bizi Tarikatlarına dahil etmek isteyenlere selam , göndermelere devam. Efendim öncelikle belirtmek istiyorum ki biz sizin ile aynı ortama gireriz ama Tarikatınıza dahil olamayız çünkü Allah bize akıl vermiş, bizde aklımızı kullananlar takımı genelbaşkan 'ı olduğumuz için bize her yol paris olamaz çünkü biz denetleniyoruz.

Ben tarikata üye olmuyorsam tamamen tarikat için, benim peder bey; sizin beni çekmek istediğiniz tarikatı duyarsa tarikatı yok edeceği için sizi düşünüyorum  yoksa benlik durum değil, Sayın ibrahim KARAVELİOĞLU , biraz agresif bu gibi durumlara sıcak bakmıyor.

O sebeple Tanrının sizi koruduğunu bilmenizi istiyorum, gelelim camilerimize bazı hocalarımızın cinlenmiş olması bizi üzüyor.

Yallah cinler yallah kışkış cinler kışkış diyerek onları selamlıyorum.

Bakınız muhterem cemaat camimize geliyorsunuz şu para konusunu ele almamız lazım  paraları alıp Allah için halıları birkere yıkatsanız nasıl olur?

Ona buna para topluyorsunuz ama camimize gelince en ufak  zuhurda bulunduğunuz yok?