Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

TANITIM YAZISI

ERSAN.NETERSAN.NET

Tanıtım yazısı nedir ?

Tanıtım yazısı ne işe yarar ?

Örnekle tanıtım yazısını kıyaslayacak olursak, instagram'dan takipçi sayısını arttırmak diyebiliriz.

Ne kadar çok tanıtım yazınız var ise web sayfanız arama motorlarında üst sıralarda çıkmasına yarayan herkes için önemli bir faktör olarak biliniyor. Bu konuda yanılgı içerisinde olduklarınıda biliyorlar.

Peki tanıtım yazısını hangi sitelerden almalıyız?

Şuanda piyasa da web sayfalarının kalitesini belli eden faktörlerin en başında, amazon'a ait alexa ile kıyaslamaktadırlar. Ancak bunlarda çok büyük bir yanılgı içerisindedirler.

Sayfanın alexa değeri mutlaka önemlidir, ancak herkesin unuttuğu alexa nın da bir web sitesi olduğudur. Bu dünyada para için insan öldürülüyorken nasıl olurda sadece insanlık için bir proje olduğuna inanabiliriz?

Gerçek ve doğrusunu kendiniz düşünerek bulabilirsiniz. Örneğin jenerik bir sitenin sizi önermesi ile jenerik olmayan tabiri caizse geçmişi olmayan bir sitenin sizi önermesi hiçbirşeye yaramadığı gibi katkısı olmayacaktır.

Gerçek tanıtım yazısının başlık kısmının arama motorlarındaki sorgularda, ilk sayfada gelmiyorsa maalesef ki işe yaramaz bir tanıtım yazısı almış olduğunuzu gösterir.

Web sayfalarının sizi önermesi mutlaka olarak size katkısı olacaktır. Önemli olan bu katkıyı doğru şekilde optimize edip, doğru sitelerden "tanıtım yazısı" almanız gerektiğini anlamış oluyorsunuz.

Örneklendirmeyi kendi sitemden kıyaslayacak olursam, binlerce tanıtım yazısı almış bir site ile, hiç tanıtım yazısı almamış bir siteyi kıyaslamak çılgınlıktır.

Unutmayın özgün olan minumum link çıkışlı web sitelerinden tanıtım yazısı almaktır.

Herkesin aldığı yerden tanıtım yazısı almanın hiçbir faydası olmadığı gibi cebinize zararı olacaktır.

Şimdi dünyada ilk kez ve okuyanı çılgına çevirecek bir tanıtım yazısı satış konusu ile baş başasınız.

Kaliteli bir web siteniz varsa, gerçekten özel olduğunu düşünüyorsanız, sayfamda tanıtımınızı yapabilirim, yapmış olduğum tanıtım yazısını 2milyonluk facebook hesabında paylaşıp, yazmış olduğunuz tanıtım yazısı başlığında ilk sayfada ilk 3 site içerisinde göremezsem para felan almam :)

Şöyle kısaca tekrardan altını çizerek belirtiyorum, örneğin tanıtım yazısının başlığına, "çok cazip fiyatlarla tanıtım yazısı satılır" yazdık ve içeriğede sizin istediğiniz özgün olmak şartı ile uzunluğun hiç önemi yok, bilmem kaç kelime, kendinizi görmek istediğiniz içeriği yazarak  tüm arama motorlarında ilk 3 te olma garantisi veriyorum.

Peki siteniz jenerik değil, tanıtım yazısı satın alabiliyor musunuz?

ERSAN.NET üzerinden alma ihtimaliniz %01 Adana crew. Bu sebeple eğer sayfanız jenerik bir alan adına sahipse fiyatı "2.321" Paunt.

Jenerik değilse zaten veremiyorsunuz :) size soruyorum siz dışarıda hangi ünlü ile konuşup evinde çay içmeye gittiniz? Çayı boşverin siz evinde kalmaya hatta ömürlük yerleşmeye gidiyorsunuz ve biz eklediğimiz tanıtım yazısını kaldırmadığımız için her siteden tanıtım yazısı almıyoruz. Kaliteli olan gerçekten 3 5 yıl sonra piyasadan silinmeyecek, doğru iş yaptığına inanlara yardımcı oluyoruz.

Birşeyi ekleyeceksek ya ömürlük ekleriz yada hiç uğraşmayız.

Jenerik bir alan adına sahipsiniz, ve kesinlikle tanıtım yazısı almak istiyorsunuz, işinizi seviyorsunuz ve kapatmayı düşünmüyorsunuz hatta yanınızda çalışanlarınız ve kurumsal bir çizgiye sahipseniz doğru adrestesiniz.

Tanıtım yazısı ile alakalı büyük haber sitelerinden satılan tanıtım yazılarının fiyatlarını biliyorsunuz, düşünün o binlerce kişinin giriş yaptığı binlerce çıkış olan site ile ERSAN.NET'i kıyaslayacaksanız zaten boşuna yaşamışsınız anlamı ortaya çıkıyor.

Peki bana nasıl güveneceksiniz? öncelikle belirttğiniz tanıtım yazısını ekliyoruz, arama motorlarında sayfanın geldiğini görüyorsunuz ve sonasında ödeme yapıyorsunuz. Önce iş sonra ticaret mantığı ile çalışıyoruz. Peki bir sitenin kapanmayacağını nereden anlayabilirsiniz? whois çekerek anlayabilirsiniz :)

NOT: "Tanıtım yazısını" ben yazacak olursam fiyatı 1500 Paunt. :)

Parayı ödeyeceğiniz kişinin fotoğrafı.

ERSANERSAN

Sosyal Medyada Paylaşma