Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Taklit Yapan Ünsüzler

TAKLİT YAPAN ÜNSÜZLER DE BAŞROLDE TENNASRE

ERSAN.NETERSAN.NET

Daha önce hep hayalimdeki kendimin taklitini yapan insanlarla tanıştım. Hayalimin bayan olması sonucun bana verdiği yetkiye dayanarak Acilen, KizAriyorum.com.

Bu kelimeyi bir insana söylemeyeli ne kadar süreli olmuştu?

Daha önce hep senin taklitini yapan insanlarla tanıştım.. ve biliyor musun hiç yapamadıklarını anladım.

Taklit doğa üstü bir yetenektir, izlediğiniz oyuncuların yansıttıkları, profillerin taklitleri dışarıdan öğrendiklerini düşündüğünüz de esas bizleri tanımış olacaksınız.

Biz hayatı dört duvar arasındaki bölümde geçirmeyiz. Roman olarak; Kurandan şaşmaz, geri sayacaklarınızı sadece Kuran'ın hatrına okuruz. Bildiğiniz Türkçe şekilde okuruz, arapçamız yok ama arabistan daki kızla konuşurken çeviri kullanıyoruz, doğal olarak anlamak isteyen çevirilmişi var bir duman alsın, kafalar yükseklerdeyken düşüşlere düştüğünde anlarsın ve bazı yazıların içine gömülürsün.

Allah rahmet eylesin severdik sizleri, nasıl olacak bu işler kanka :) işimiz yok biliyor musun ondan. Napacaksın ağlayak da gözden mi olak gardaş, o zaman rahatına bakacaksın. Ayık olmayan Kamillere günaydın gazetesini satmana gerek yok bedavaya ver üstü kalsın. Dergi yaptıracağız..