Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

SIRA BULUCU

ERSAN.NETERSAN.NET

Neden "sıra bulucu" kullanıyorsunuz demeyeceğim, huylu huyundan daha iyisini görene kadar devam eder. Bu sayfaya giriş yaptıysanız web sayfanız sıralamalarda yoktur. Önerim sıra bulucu ile uğraşmak yerine, bildiğiniz tüm arama motorlarına girin, en çok ziyaret edilen arama motorunda kendinizi ararsanız, boşuna aramış olursunuz.

Yaptığınız işin kalitesini anlayan arama motorunda kendinizi geliştirmeniz çok daha yararlı olacaktır.

Soruyorum size sıra bulucu ile yaptığınız aramalarda siteniz gelmediğinde üzülmüyor musunuz? Enerjinizi Google" ile harcarsanız, başarısız olduğunuzu düşünürsünüz. Çünkü algoritması tamamen para odaklı olan bir yerden para kazanmanız ülkemizdeki godomanlar sebebi ile imkansız hala gelmiştir. (Bu bilen için geçerli değildir, bilene her yol inanın açıktır.)

SIRA BULUCU FAYDALARI

Sıra bulucunun faydalarını saymak ile bitiremeyiz, bel ağrısı, göz ağrısı, baş ağrısı, boyun ağrısı canım çok sıkılıyor ağrısı gibi sorunların en başında gelen "SIRA BULUCU" sizlere kusurlu hizmet anlayışı ile sürekli hatalı sonuçlar vermektedir.

SIRA BULUCU ZARARLARI

Sıra bulucunun bariz şekilde zararı yoktur, zarar yoksa her zaman "kazanç" vardır. O zaman ne kazandığınızı düşünerek karar verebilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken, sıra bulucu 'nun size sağladığı katkıdır. Yükselerek kafalarımızın hangover olması nasılsa web sayfanızında arama motorlarında "sıra bulucu" ile yükselmeyeceğini anladığınızda sıra bulucuyu çözmüş olursunuz.(Devriktir ama anlaşılır)

Sıra bulucuda sorguladığınız her sorgu, web sayfanızın kalitesini düşürecektir. Adwords sertifasını alan birisi ile görüşürseniz, arama yapılıp reklama tıklamadığında reklam kalite puanın düştüğünü bilirseniz, yaptığınız sorgunun size zararlı olduğunu anlarsınız.

İkinci kez olacak ama hazır sıra bulucu programları ile yaptığınız her sorgunun size zararı olduğunu manuel arama yaparak anlarsınız. Gerçek seocular manuel sora bulucuyu kullanır:)

SIRA BULUCU NE İŞE YARAR

Arkadaşlar şuanda ziyaret ettiğiniz site tüm arama motorlarında "ersan" kelimesinde 1.sırada, Google da aramalarda yok. Google'un tamamen spam bir web sitesi olduğunu anladığınız da sıra bulucu kullanmayı bırakacaksınız. Geliştirdiği algoritma %100 para odaklı olup, parası olanı yaşatıp, parası olmayanı öldürme politikasını yaşam standartı haline getirdiği için önerim biraz düşünmeniz.

Sıra bulucu ile bing veya yandex veya ilk arama motoru olan yahoo yu kullanıp bilginizi test edebilirsiniz.

Sayfanızda resimden çok yazı olmasına dikkat ederseniz, sıralamanız yükselir.