Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

SEO ANALİZ

"SEO Analiz" ile web sitenizin, web teknoloji kurallarına uygun olup, olmadığını öğrenebilirsiniz.

SEO Analizi 5 Dakika gibi kısa bir sürede yapılamaz. Dışarda belirli standartlar çerevesinde size sonuç veren siteler, genel olarak kriterleri alır ve size doğru sonucu vermez. Olması gereken standartlara uygun olup, olmadığına bakmak ile sıralama sonuçlarında üst sıralarda gelmek farklı şeyler.

 SEO ANALizSEO ANALiz

MANUEL SEO ANALİZİ YAPTIR  MALI  MISINIZ?

Çok gelişmiş hatta (Google yokken cdlerle internete bağlanan, Ekonomik krizin olmadığı zamanda yaşamış namı değer) "SEO Analiz" yaptırmak zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız manuel olarak size hizmet vermekten gurur duymasamda severek yaparım.

Peki benim yaptığım seo analizini beğenecek misiniz?

Beğenmenizi çok istemem ancak beğenmeyen olacaktır, sebebi ise onun sitesi ile fazla ilgilenmemişimdir.

Bunun haricinde, aşağıdaki yorum bölümüne inceletmek istediğiniz web sitesinin adını yazmanız yeterli olacaktır. Yorumunuzu yaparken link olarak geleceğinden dolayı, yorum denetlenme için incelemeye düşecektir. Yorumunuzu onayladıktan sonra, yazmış olduğunuz link mesajınızdaki web sitenizin adını silip, analiz sonucunuzu ve yapmanız gerekenleri itinayla yazacağız. (Sitenizi sadece ERSAN NET görecektir, hatta belirtmeliyim ki başka kimse görmeyecektir, sitenize verdiğimiz cevabı diğer sitelerede vereceğim için, kimse siz olduğunuzu bilemeyecektir. Analiz süresi 3 iş günüdür.)

Analiz raporunu webden anlamayan, tabiri caizse yeni başlamış birisi bile anlayabilecektir. Meta bizim işimiz olmadığı için sizin işinizi benimsiyoruz. Hatta biz raporunuzu hazırladıktan sonra, belirttiğimiz kodları sitenize eklediğinizde, dışarıdaki analiz yaptığınız sitelerdeki seo puanınızı %80 yapma garantisi veriyoruz. %79 kabul edilemez :) Aslında %100 ama siz %80 olarak hayal edin, üstü rica ediyorum kalsın.

SEO ANALİZ RAPORU

SEO Analiz raporumuzu iletişim kısmındaki canlı chat kısmından, anlık olarak alma şansına sahipsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

ÜCRETLENDİRME VE FİYAT BİLGİSİ

Yağmurlu havada suyu esirgememiz gereken webmaster cemaatinden, sınırlı sayıda alacağımız tekil hitin hepsini aldığımızda ayda 26 kişi geliyor. Çok düşük kişi sayısı olduğu için, SEO ANALiz'ini ücretsiz olarak yapmaya karar verdik. Şirket olarak tarafınıza KDV çıkartıp vergileri yemek isterdik ama Allah yedirmedi :)

PEKİ HZ GOOGLE SİZİ GÖRECEK Mİ?

Görmemesi için hiç bir sebep yok, index nofollow diyeceğimize, I LOVE YOU GOOGLE diyin en fazla cehennemde yanacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşma !