Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Profesyonel SEOCU Arıyorum Diyenlerdenmisiniz

PROFESYONEL SEOCU ARIYORUM?

ERSAN.NETERSAN.NET

Mutlaka bulursam size söyleyeceğim, profesyonel seocu aramak ile bulmak arasındaki fark yoktur. Bizde yok olduğumuza göre artık kendimize gelme zamanı geldi.

Sakla zamanı, inekler çalışsın. Ben bariz şekilde, uçan ineğim:)

Seocu olunmaz, seocu doğulur. Bakıyorum biz yokken herkese bir güven, bir cesaret gelmiş, hamdi bey çıldırmış triplere gelmiş, diyorum ki seocu olduk birazda postcu olalım.

Post mu tost mu: SEOCU

Seo algoritma meselesidir gençler, seo ile yükselmek ileri gitmektir, dalgalan sende Ersan Net:)

SEO NEDİR ?

Arama motorlarında drift yapmaya SEO nedir. Seo yükselmek gibi görünebilir, ancak unutmayınız ki her yükselen şey mutlak suretle toprağa imamlar eşliğinde gömülmektedir.

Mesele inmemektir diyerek bilinç'in alt kısmına inmeyi getiriyoruk. (İnmeyi getirirken, düşmez kalkmaz bir site daha üretilmediğini de düşünün)

İNME NEDİR ?

Halk dilinde 3 harfli kaçması, kibarı lisanı; inme geldi hanım veya inme geldi beydir, kafalar milyon dolarken, bizim tl bazında maaşımızın olmaması sebebi ile inme değişik şekillerde gelebilir.

Bu konu SEO yu etkiler. SEO eğer seocu değilse, yükselip düşecektir. Gerçek seocular kendi işinin patronudur. (Çok alakasız kelimeler, üreten noktalama işaretlerinin yerini bilmeyen kişi seo olamaz: bknz: şekil a b c, hepsi ayrı tellerde)

Seocu arayanlar profesyonel seocu olmayacağını anladığında aramayı bırakıp, önce kendisinin seocusu olacaktır. Sonra da sizin seocunuz olacaktır. İşi bilip işe gidenler emekli oldular, dükkan dakiler yok pahasına ücretsiz şekilde satılıyorken ne yapacağız?

Yapacak çok iş olabilir, ancak bizim sadece işimiz yok.

SEO ARAMAK

Seocu aramak maksimum 1 hafta, web sayfanızı üst sıralara çıkartmak minumum 12 ay sürer.

Dışarıda seo yaptırdığınız kişilere ne kadar dua etseniz azdır :) ben onların aklına şaşıyorum.

Not: Adwords çıktı çıkalı, seocular çoğaldı. Amcam Google da çalışıyor ondan bende reklam veriyorum, küçükte olsa desteğim olsun Hz Google amcama :)