Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ERSAN KARAVELİOĞLUERSAN KARAVELİOĞLU

ÖZLEDİM

Özledim kokunu, özledim bakışlarını, özledim nefesini, özledim gülüşlerini, özledim korkularını, özledim konuşmalarını, özledim dedikodularını, özledim düşüncelerini, özledim göz bebeklerini, özledim saçlarını, özledim yanaklarını, özledim sesinin tonunu, özledim tırnaklarını, özledim kavgalarını, özledim sarılmalarını, özledim özlemelerimi.. ve sonra özlemelerimi kaybettim hükümsüzdür!

Yaz kızım gereği kışın düşünüldü. İnsan özlemezse sorun vardır. Özleyen insandan zarar gelmez. Özlemeyenden korkmak gerekir. Heleki bir köpeği evinize alıp, besledikten sonra sokağa bırakmak dünyanın en kötü şeyidir.

O sebeple köpeğine sahip olamayan kişi henüz insan olamamıştır. Adam olmak veya Kadın olmak meselesi değil mesele seven adam ve sevilen kadın olmak da değil? Mesele Seven insan olmak!

Sevmek ise yeri geldiğinde karşı tarafın hislerini göz önünde bulundurarak ona ne kadar değer verdiğindir. Değer vermek ise lafda olmamalı. Seni çook seviyorum , sana aşığım? Sensiz yapamam!! Sen olmadan yaşayamam? Bunların hepsini bir hiç uğruna değiştirirsen ilerde değişirsin. Herşey güven meselesi değil mi? Nedir bu güven?

Bir insanın güvenilirliği söylediği Yalanlardan belli olur. Her yalan senin insanlar arasındaki değerini düşürür. Değerini hesapla acaba kaç kuruş edeceksin? Her yaptığının bedelini ama nakit ama kredi ile ödersin. Herkes hak ettiğini yaşar ve hak ettiği gibi ölür.

Bir kişinin bir bardak suyunu içtiysen diğer tarafta onun hesabını ödeyeceksin. Haklısın sen hak hukuk dan anlamazsın. O sebeple öğrenciyiz. Öğretmen olaydın o zaman sensin adamım derdim. Neyse bana insan sarrafı birileri lazım.

Biliyorum herkes sarraf olmuş. Bana gözleri iyi gören birileri lazım. Körleri koruma derneği genel başkanı! Abiniz Star size ne lazım? Oruc 'uz Vol 4 sinemalarda?