Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Ottur Boktur Günahı Yoktur

OTTUR BOKTUR GÜNAHI YOKTUR ?

Düşünce Özgürüğü feat Esrar ve Zehir Çeşitlerini tanıyalım?

Ottur ama inanın bok değildir ve günahı yoktur diyenlerin yanından geliyorum, onlara günahı veya herşeyi Allah'ın bileceğini söyledim.
Kafalar milyon dolar olmuş biz hala wc ye giderken 1 tl veriyoruz. Ülkemizde bebek ve kadın tecavüzlerinin başında gelen azgınlık mevzumuzun sonu yok.


Sonu olmayan hiçbirşeyin olmadığı dünyamızda insanların bilinçlenmesi ve farkındalılığın farkına varmalarını sağlamak için yazıyorum.
Okursanız Ekim'e okumazsanız Kasım, Aralık, Ocak, Şubat Mart, Nisan 18 doğum günüm. Doğum günü nedeni ile kapalı olabilirim ama bu bir ihtimal.


İhtimalleri ancak okuyarak anlayabilirsiniz. Keşke her okuduğumuzu anlayabilseydik. Dizilerde, Sinemalarda uyuşturucu kullanımı ile alakalı filmlerin yapılmasına kimse ses çıkartmıyor.

İnsanlar youtube dan veya Google'dan uyuşturucu ile alakalı binlerce film izliyor ama ne hikmetse izleyince birşey olmuyor?
Elin oğlu rap müziğin içine esrar sokunca içeri giriyor.. Soruyorum pampalar, neyin kafasını yaşıyoruz?


Yurt dışındaki yabancıların müziklerinde neler dediğini bilmediğimizden dolayımı anlayamıyoruz. Türk olmanın bayrağını taşıyan bu gençliğin düşüncelerini hapis ederek mi gelişeceğiz?


Düşünce özgür olmalıdır, bir müzik içerisinde çıkan kelimelere ne zamandır dikkat ediyorsunuz. Yolda millet birbirini öldürüyor siz nereye takılmışsınız. Adamlar 7 tl için adam öldürüyor uyanın.


Önce karışmanız gereken işin özüne ulaşmak.
Youtube dan yabancılar kliplerde ana bacı sövüyor, sürekli fuck'ıyorlar. Kliplerde çatara kütere gidiyorlar bizim Türkler ise, videolarını çekmeden seslerinden yargılanıyorlar.

Hangi anayasa buna müdahale edebilir. Baba yasa gelirse ne yapmayı düşünüyorsunuz?
Yoksa müzik yapan arkadaşlar ülkemi değiştirsinler? Kafası çalışan Türk insanları yurt dışına kaçırmaktan ne anlıyorsunuz?


Her koyun kendi bacağından asılacağı için, koyunların bir çobanı olsada birgün her koyun kubanlık olacağı için o koyunun varolmasının sebebi, çoban değildir! tüm alemleri yaratan Allahımızdır..


Ben insanların şunu beynine sokmasını istiyorum:


Bu dünyada binlerce uyuşturucu var gibi konuşuyorsunuz. Uyuşturucunun ne olduğunu bilmeyen cahillerin olduğu ve en önemlisi içmediği birşey hakkında yazı yazanların oluşu, işleri karıştırıyor.

Adam doktor olmuş hayatı boyunca esrar içmemiş dışardan öğrendiği boş bilgilerle edebiyat yapıyor. Utanmaz ve ahlak konusunda da escort camiyasının daimi müşterileri oluyor bu doktorlar.

Hepsimi hayır tabiki adamın dibi insanın dibi doktorlarımızda var ama nedendir bilinmez onlar yorum yapmıyor. Bazı insanlarımızda kendisini ispat etme özelliği vardır. Hani özgüven yetersizliği ünlü olmak. Ünlü olabilirsiniz ama insan konusu biraz düşündürücü.

Bu yargılayanların, birgün çok büyük bir yanılgı içinde olacağını bildiğim için olsa gerek yazıyorum. Uyuşturucu ile zehiri ayırmayanların oluşu, herkesin kendine müslüman oluşundan olsa gerek düşünceye yasak koyuluyor.


Zehir nedir? adı üzerinde Kimyasal olan kısacası yani eroin,lsd,kokain vb. bir maddenin zehir olduğunu anlamanız gerekiyor. Şimdi siz bana EROİN ile ESRAR'ı aynı yere koyup ikiside uyuşturucu derseniz size güler geçerim.

Kimi kandırıyorsunuz siz? Şanslısınız tester olarak aklınıza gelebilecek tüm uyuşturucuları kullandım. (birtek damardan almadık belirtim. o kadar da ölmedik, keyifciydik.)


Şuanda bu satırları yazmamın sebebi topraktan gelen, üzerine insan eli değmeden üretilen esrar ile yeşil nane arasında hiçbir fark olmadığını söylüyorum. Bunun arkasındayım ve bunu kanıtlayabileceğime eminim!


Bu yollar yokuş aşağı olduğu için Hayat Üniversitesini İstanbul da tamamlayarak, yüksek lisans için, Türkiyenin balta girmiş İzmirde Karagöl Elektronik festivalinde çok ilginç zehirlerden içtim.

Bildiğiniz Türkiyede aklınıza gelebilecek Tüm uyuşturucuların olduğunu biliyor musunuz? Nasıl geliyor bunlar onu anlayamıyorum gerçekten:)


Örnek göstermem gerekirse LSD, Mantar ve aklınıza gelebilecek tüm maddeleri İçmemize yardımcı olan kendisine göre çok şerefli arkadaşlarımız var, hatta iyilik meleği olduğunu düşünüyorlar, onların sayesinde tadına baktık. Mesele 1 defa kullanmak değil, hani Yaşar Kurt diyorya "Sevmek kolay ya sonrası?"


Arkadaşlar size yemin ediyorum sonrası çok kötü, LSDden sonra beynimi peynir ekmek ile değilde yumurta ile yediğimi gördüm, gördüğüm inanılmayacak şeylerin korkusu ile tedavi oldum.

Annem beni doktora götürmekten sıkıldı ve bana seni doktora götürmekten sıkıldım dedi. Anlayın ne kadar sıkıntılı olduğunu... %100 delirme garantisi var.


Allah'a şükürler olsun ki kimyasalı yani Zehir'i Allah'ın izni ile bıraktık.Şuan size uyuşturucu maddeleri kullanın veya kullanmayın demiyorum. Dediğim şey ne biliyor musunuz?


İçilecek birşey olsaydı şuanda uyuşturucuyu bırakmamış ve lsd extacy vb. gibi maddeleri içmeye devam ederdim. Bakın aklınızda olsun ORUÇ tutabilen bir insan istediği herşeyi bırakabilir. Çok net şekilde belirtiyorum bana lagaluga yapmayın yemez.


Peki Neden yemez? İçtim de ondan biliyorum. Kimyasal maddeler alışkanlık yaptığı söylenir. Arkadaşlar akıllı olun bu dünyada alışkanlık yapmayan hiçbirşey yok.

Herşeye alışabilirsiniz, herşeyi sevebilirsiniz. Mesele biraz düşünüp sağlığınıza zarar vermeyen şeyleri sevmektir. Bir kıza aşık olursunuz ve 1 yıl birlikte yaşarsınız sonrasında ayrıldığınızda unutamazsınız.

Uyuşturucuda böyle birşeydir. Allah izin verirse bırakabilirsiniz. Sigara içmek öldürmez ancak Allah itinayla öldürür. Sonra gerçek yaşamınız başlar.Sahte olmayan herşeyin karşılığını göreceğiniz bölüm.Giden gelmiyor farkındaysanız, biraz sizi düşünmeye davet ediyorum. 

Beyninizin km ayarları ile oynarsanız diğer tarafta çevirmeye girdiğinizde neler oluyor bize şarkısını söylemeye fırsatınız olmayacak oluşunu düşünmelisiniz.


Her tekelde alkol su gibi satılıyor ne hikmetse Allah'ın yeşil olarak bize sunduğu ve yeşil bir ot parçasının, naneden farksız olan bir ot'u bize uyuşturucu olarak sunuyorsunuz.


Hadi diyelim yedik, peki soruyorum diğer tarafa gidince Allah demez mi size? Kuran'da net şekilde belirtilenlere yasak koymadınız da topraktan gelen ve nane maydonozdan farksız olan bir ot'a neden yasak koydunuz demez mi?


Ne diyeceksiniz Allah'ım, Kumar'a yasak koyduk her köşe başına kahve koyduk orda insanları uyuttuk mu diyeceksiniz? yoksa sigara insanı öldürüyor! ondan dolayı sigaranın üzerine "sigara içmek öldürür , ALO171" yazdık sırf sigara kullanımını azaltmak ve içmesinler diyede esrar'a yasak koyduk mu diyeceksiniz?

Yoksa gece clublerinde şekerleri atıp patır patır patlamaları için ruhsat verdik mi diyeceksiniz. Acaba gay clublere ruhsat verip lut kavmini sollamak için mi yasakladınız?


Bu mesajı okuyan daha önce uyuşturucu kullanıp şuan içmeyen tabiri caizse esrar'ın ne olduğunu, kimyasalın ne olduğu bilenlere sesleniyorum. Bir zahmet yazının atına düşüncelerinizi yazın ki insanlar anlasınlar.

Biz karı gibi dedikoduyu sevmeyiz, sizi tehdit etmiyorum sadece beni çok zorlarsanız sizi ifşa ederim, bakın tekrar belirtiyorum, korkuyorsanız size zencilerin dediği gibi "çekin o koca poponuzu ve gidin bu ülkeden."


Yavşaklığın lüzumu yok. Bakın ağzımı açarsam herkesin tanıdığı kişi isimleri sayarım.
ESRAR İÇEN SİYASETÇİLERİN ADINI YAZARIM. Beni dinden imandan çıkarttığınız için 5 vakit namaz kılıyoruz. Tanrı sizi korusun diyeceğim ama sizin korunacak durumunuz yok maaşallah ALLAH olmuşsunuz.

Bizde bir tane Allah var oda tüm alemlerin yoktan yaratanıdır. Siz vardan yok edersiniz o ise yoktan sizi topraktan yaratır sonra şekil verir ve siz bize şekil koyarsınız.


Unutmayın kimse bize iş koyamaz. Dedemin camisi var anlıyor musunuz ? Ben Hristiyan gibi yaşamış olabilirim ama kökümüz önemli, dedem bildiğiiniz Agresif Müslüman.


Örneklendirerek ve cımbızla çekerek, sırf korkmanız için değilde sadece dedemi biraz tanımanız için bilgi vermek istiyorum, dedemin karşında 50 yaşındaki adamlar esas duruşta dururdu düşünün nasıl bir müslüman olduğunu. Ben ise dedemin karşında bacak bacak üzerine atan tek türk erkeğiyim.


Ali babanın bir çiftliği var çiftliğinde horozları var. Horozu geçin tavuk, inek size ne lazımdı? Hastasıyız dedem sizlere ömür vefat etti bir zahmet "Fatiha" okuyun demicem size gerek yok biz her namazda sizede dedemede okuyoruz. Mesele şu ki dedemden bana biraz agresiflik geçmiş çok havalıyım.

Havamı indirecek müslüman varsa bekliyorum. Ya müslüman dediğime bakmayın Google'a kafayı koymuş bir adam var karşınızda akıllı olun. Keşke insanlardan değilde tüm alemi yaratandan yüce Allahdan korksaydınız. Doğru zengin adam olunca kral oluyor, biz ne krallar gördük yaratanımız tarafından öldürülen.


Kısacası bize sizin delikanlılığınız yemez. Yemez ise gargara yaparız ama bilirsiniz gargara 3dk dan sonra dili yakar. Sonra içerdekini dışarı atarız ve bu çok hoşunuza gitmez ama delillerimizi sunarız ve sizi cayır cayır yakarız diyeceğim ama parantez içine dikkat etmenizi isteyeceğim. (Biz Allah değiliz insana dokunmayız kendinizle bizi karıştırmayın)


Bu dünyanın tek hakimi var, tek hüküm vereni var.Oda tüm herşeyi yoktan yaran Allahdır.
Sizden korkan sizin gibi olmasın. Biz sizden değil dünyayı ve herşeyi yaratan ALLAH'dan başkasından korkmayız. Ne güzel valla herkes içsin ama ne hikmetse herkes sussun.

SUSUN SUSTUKÇA SIRA SİZE GELMEYECEK ÇÜNKÜ SIRAYI KAÇIRDINIZ VE ŞUANDA TREN YOLA ÇIKTI EZİLECEKSİNİZ. ALAYINIZIN AKLINI ALACAĞIMA YEMİN EDİYORUM.


ALLAH ŞAHİTİM OLSUN Kİ BU KENDİSİNİ BİR CACIK SANAN VE UYUŞTURUCU VE ZEHİRİN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN YASAKLANMASINI SAĞLAYANLARI İSE ÖLDÜRMEK ALLAH'A MAHSUSTUR ANCAK BELİTMELİYİM Kİ DİLİM POMPALI TÜFEKTEN BETERDİR BOMBARDUMANA GELEBİLİRSİNİZ.


KORKAK OLMADIĞIM İÇİN SİLAH VE BENZERİ ŞEYLERİ KULLANMIYORUZ. 2 KELİME SÖYLERİM SONRA YOLDA GİDERKEN DÜŞERSİNİZ, DÜŞENİN DOSTU OLMAZ AMA KALDIRIMA BAŞINIZI VURURSUNUZ VE O SIRADA İNME GELMİŞ OLUR VE HOCA EFENDİYİ ÇAĞIRIP GÖMÜN ARKADAŞI DEDİKTEN SONRA İNANIN ÇOK CİDDİYİM 3GULFU1ELHAMI OKURUM AMA SİZİ GÖÇ EDECEĞİMİZ YERE ÖNCEDEN GÖNDERMEYİZ PARDONNNN ÇOK PARDON.


ÖNCE BİZ GİDERİZ, BİZ BİRAZCIK ÖNDEN GİDENLERİZ, ALAYINIZIN AKLINI ALIP GİTMENİN DAHA MANTIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM. ŞUANDA BU HALDEYSEK SEBEBİ SİZİN GİBİ ŞEREFSİZ, AŞAĞILIK, İNSANA DEĞER VERMEYEN, DÜŞÜNCEYİ KISITLAYAN GÖTÜNE GÜVENEN AMA OLMAYAN GÖTÜNÜN FARKINDA OLMAYANLARDIR. (ÇOK AFFETMEYİN AMA GÖT HERKESTE VAR, BU KÜFÜR DEĞİLDİR.BİZİ SİZ DEĞİL ALLAH AFFETSİN NEDE OLSA HERŞEYİ AFFEDİYOR GÜNAH ÇIKARTIYORSUNUZ BOL BOL)


SİZİN YÜRÜDÜĞÜNÜZ YOLLARDA BİZİM AYAK İZLERİMİZ YOK ŞEHİTLERİMİZ VAR. BU ÜLKEYİ BİTİREMEYECEKSİNİZ. ÇÜNKÜ BİZ SİZİ BİTİRDİK ŞUANDA OKEY'E DÖNÜYORDUK OKEY ATTIK.


MÜSLÜMAN ÜLKEYİZ DUREKS İLE SEKS YAPARIZ. ÇOK ACAYİP İNSANLARIZ. DUREKS ZENGİN OLDU UÇKURUMUZDAN DOLAYI. NEKADAR SAPIK BİR MİLLETİZ. ÇATIR ÇATIR SATILIYOR.

PENİS BÜYÜTÜCÜ ŞİRKETLERİ HER KÖŞE BAŞINDA, MARKETLERDE KALDIRICILARIMIZ SATILIYOR. LAN DÜMBÜKLER HEM KALKMIYOR HEMDE GİDİP KALDIRMAYA UĞRAŞIYORSUNUZ TOP MUSUNUZ OĞLUM SİZ?


YİNE KABA KONUŞTUM ANNEM'E SÖYLÜCEM AKŞAM YEMEĞİ ACI YAPSIN, ÇÜNKÜ BİZ ACI YEMEK YEMİYORUZ!
FETULLAH GÜLEMEYEN VE SÜREKLİ AĞLAYAN, BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN ELE BAŞININ İNTERNETDEKİ BEDDUA VİDEOYUSU DEDİĞİ GİBİ OLMADI, ŞİMDİ BİRDE BENİM BELAMI GÖRELİM BAKALIM NASIL OLACAKMIŞ : "ALLAH BELAMIZI VERMESİN" ZATEN VERMİŞ GÖREMİYORSANIZ BİLEMEM ÇOCUKLARA TECAVÜZ EDİLİYOR UYANMAYIN DEVAM EDİN ÇOCUĞUNUZU ÇOK SEVİYORSUNUZ BELLİ!

TÜRKLER ÇÜŞ ETMEYİ GEÇTİ HAYVAN ÇÜŞTE DURUYOR, BİZİM DURDUĞUMUZ YOK SÜREKLİ İLERİ GİDİYORUZ...
KORKAK 3 PARA ETMEZ AMA KARŞIMIZDA DIRDIR KONUŞUP BİLGİSİ OLMAYAN KONUDA BİLE YORUM YAPABİLEN KARAKTERSİZLER SİZİ!
Konumuzun dışına çıktık içim dolu biraz, boşaltmam lazım kime denk gelecekse şuanda geçirmişler olsun.


Allahınızı seviyorsanız bu esrar heryerde yok satıyor, esrar'ın şuanda 1kg 10bin tl, 20 bin tl, 40bin tl olduğunu ve uyuşturucu satışından altına Lüxaraba alan binlerce insanı göremiyor musunuz? Keşke sizleri satabilseydik, biz bize ait olmayan birşeyi satmayız. Hırsızlık bu oluyor.


Zehir satanlara cezasını verin ancak ot ile zehiri yan yana koyarsanız kimse size inanmaz. Hatta zehir satanlara cezayı ömür boyuna çevirin. Ancak bakın Allah beyin vermiş, içmediğimiz bir bok olsaydı haklısınız derdim ama maalesef üzgünüm alkol ile esrar yan yana geldiğinde esrarın zararsız birşey olduğunu anladığınızda ne yapacağınızı merak ediyorum.


Sigaranın kendisi yasak olması lazımken tüm dünyanın sigara içmesine kimse ses çıkartmıyor ancak sigaranın içine koyulup içilen esrarı yasaklıyor. Ya gerçekten size diyecek kelime bulamıyorum..

Milleti şeytanın oyununa getirip alkol'e teşfik edip Tekel fabrikasını zengin etmekten başka ne yaptınız. Birisi insan üretimi diğeri ise topraktan alıp hiçbirşey yapmadan içiliyor. Soruyorum size hiç düşünmezmisiniz? Düşünün bir nasıl olabilir böyle birşey. Biri Alkol diğeri ot.


Alkol üzümden yapılıyor diyorlar o zaman üzümü yiyin? Alkolde yasaklansın. Dalgamı geçiyorsunuz adam mı seçiyorsunuz? Alkol ile esrar yan yana kıyaslandığında alkol esrardan 100000000 kat daha zararlı ve Allah'ın yasakları içerisinde geçmektedir. İnsanların alkol'e teşfik edilmesini sağlayan deli yürek kimdir?


Eroin, LSD, Met, Bonzai gibi maddelerin bildiğimiz zehir olduğunu anlamanız için fareler üzerinde denersiniz. Öldüğünü görürsünüz. İstediğiniz esrarı alıp yüksek dozda kullandığınız taktirde bile ölemezsiniz.

İçin diye söylüyorsam şerefsizim sadece daha önceden içtiğim birşeyi bilin diye, çünkü esrar sakinlik getirir ve en fazla yatıp deliksiz uyursunuz. İnsanı sakinleştirir ve mutlu düşündürür. Mutlu olmak için esrar için demiyorum. Sadece düşünün biraz diyorum.

Zehir ile Yeşil bir bitkiyi kıyaslayanlara selam, kokainde ağaçtan üretiliyor diyenlere selam diyerek aklınızı alacağımı belirteyim.
Daha yazarımda inanın şuan bilgisayarı kırmak üzereyim sizi kırayım daha iyi.

Yasal Uyarı: Bu yazı, bir bitki sınıfından olan kenevir ağacını yalnızca “çevresel” bir bakış açısıyla ele almakta; “kenevir bitkisi kullanılan yasal sektörler” hakkında genel bilgilendirme amacı taşımaktadır. Bu sayfada yer alan içerik ve fotoğraflar yalnızca kamuyu bilgilendirme amacı taşımaktadır. Uyuşturucu sınıfında olan esrar, marihuana veya THC maddesini kullanmak veya bulundurmak Türk Ceza Kanunu’na göre suçtur. Uyuşturucu kullanmak tehlikeli ve sağlığa zararlıdır. Madde bağımlılığı konusunda profesyonel destek almak için Sağlık Bakanlığı’nın ALO191 Uyuşturucu ile Mücadele, Danışma ve Destek Hattı‘na başvurabilirsiniz.