Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

OTEL

OTEL Mevzuları incedir, tel lere dikkat etmelisiniz yoksa kopabilir, bildiğiniz üzere otel şirketleri müşteri bulmakta zorlanmıyorlar. Artık otelyerini masaj salonlarına bıraktı. Salonlara gelen müşteri kitlesinin cebindeki para 250 tl civarı oluyor.

İçeride profesyonel masajcılara taş çıkartacak 22 yaşlarında kızcağızlarımız ekmek parasını çıkartmak için kendilerini otel niyetine konaklattırıyorlar.

1 posta 2 posta diyerek fiyat tarifesi olan otelcilikte gelinen nokta inanılmaz. Artık erkekler de kadınları ağırlıyor. Jigololarımız çıldırmış artık erkeğin erkeklikten çıkıp hayat kadınlarını arattıracak duruma gelmesine sebep olanlara diyecek kelime bulamadığım için ağzımıda bozmak istemediğim için geçiştiriyorum. Allah belanızı hoca selanızı verecek ama benim derdim aynı hoca bizide okuyacak. Ona tutuluyorum :)

Otel masaj salonlarında gelinen nokta insanımızın insanlıktan çıktığı nokta olduğunu düşünürseniz ne kadar kötü durumda olduğumuzu anlarsınız.

Otel işinde gerçekten hayat yok, millet tatil yapacak diye biz burada klavyemizi eskitiyoruz. Bizde icabında 5/12 lik delikanlıyız. Anlatabiliyor muyum? Anlaştığımıza sevindim desem yalan söylerim. Sizi buraya zorla soktuk da okudunuz diyelim. Koyun gibiyiz, çoban dürtmeden ilermeliyorsunuz.

Yazılarımı düzeltmeden önce otel işlerinde türkçenin önemli olmadığını paran varsa yancıkta otel de konaklarsın kızancıklarla diyerek devam ediyorum.

Otel müşterilerine inanılmaz anlar yaşatacak otel lerimiz mevcut. Tüm şehirlerde şubelerimiz olup kusursuz hizmet anlayışımızla karşınızdayız.

Telefon vermeye gerek duymuyoruz siz zaten otel yazıp HZ Google dan bize ulaştınız. Şimdi sizlere günün kampayasından bahsetmek istiyorum.

Otel işinde üzerimize kimsenin olmadığını anlamanız için değil, sadece baba mesleği olan otel de konaklamayı evde öğreten aileme teşekkür ederek otelimizin özelliklerinden bahsediyorum.

Öncelikle yeme içme bedava, sınırsız wifi ama yavaş. Bunun harici sabah kahvalltı, yumurtalar soyulmuş olarak portakal suyunuz sıkılmış olarak denizi izleyerek konaklama imkanına kavuşacaksınız.

Bunun haricinde öğlen yemeği geleneksel Adana Mutfağına uygun olup, akşam yemeğinde deniz levreği veya deniz lagosu yeme keyfine erişecek oluşunuza mutlu olsanız iyi edersiniz.

Otel bizim işimiz diyenler bizi tanımadıklarından dolayı otel işinde yukarlara geldiler. Tatile para ödemek bize göre değil.

Beleşçiyiz ve otel konusunda hem fikiriz. Bu otel de kaçak et operasyonuna giden Türk Gençliğine 2 kelime etmek istiyorum. Marketlerde satılan kaldırıcıları alıp kendinizi tatmin etmeyi bırakmadığınız sürece sizden adam olmaz. Gidiş hatınız çok üzgünüm ama topluğa doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Bugün Allah için birşey yapmadan otel rezervasyonu yaptırmanız çok ilginç değil mi :)