Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Karı Gördüm Kaydım Kaymaz Olaydım

KizAriyorum.Com Sponsorluğundan feat Karı Gördüm Kaydım Kaymaz Olaydım

Site gördüm açtım, açmaz olaydım.. Sana söz vermiştim kiz aramayacağıma, yine sözümde duramadım.

Sözümde duramam ama yaparım bilirsin diyenlerin yanından geliyorum, onlara yapamayacakları şeyleri yapmamalarını ilettim, arkamı döndüm derken deki arkam ile kelimelerimin arkasındakini arkam arasında fark olduğunu elledikten sonra anladım.

Elleme beni ellerim seni, ancak bizim ellerimiz klavyeden ibarettir kankam stayls!

Depresyon stayla olabilir, biz bitmiş okey'e donerken dur'eks.

EKS= ERSAN KARAVELİOĞLU STAYLA ;) KISALTILMIŞI. UZATIRSAK DA OLABİLİR BU BELKİ DE BİZİM EN DEĞİŞİK HUYUMUZDUR.

YOKLUĞUMUZDA YOK OLANLAR VARLIĞIMIZ DADA VAR OLDUKLARINDAN DOLAYI EVCİL OLMAYA KARAR VERDİK.

HEM EVCİLİM HEMDE BENCİL SİZE NE LAZIM ORADAN GELELİM DERKEN DEKİ BENCİL BEN OLUYORUM.

BENCİL PİSLİK ÇEK O KOCA POPONU DİYENLERİN YANINDAN GELDİM OTURDULAR YERLERİNE OYNADIM ;)

Klavyem kendi kendisine konuşurken bende sizle konuşayım dedim, belki duyanlar olacaktır ki kulaklık kullandığımız için seslerinizi duyamıyorum ancak hisleriniz ile birlikte drift yaparken aklıma gelenin başıma gelmesi gibi birşey, hani bazen böyle damardan geldiğiniz dakikalarda inme gelmiş olabileceğini düşündüğünüz de sizin yapacaklarınızın teminatı olan yazımızı dinlemeye fırsatınız oluşunu düşünmediğimi bilmenizde fayda var.

Düşünemiyorsam geri zekalıyım :D embesilim dedi vurdu gol oldu. Emeceğiz gömeceğiz bitireceğiz :D

the and gibi okunur di ent gibi yazılır, ey ey ey mary jine mary jine sen sus bicecciğim, dalganacak olan şafaklardaki bu şafaklar, garbın afagını sarmış olabileceği için çekip bir duman alacağız yolumuza bakacağız diyenlerin elfrenine dur diyecek halleri olmayacağı için ABS li arabaya biniyorlar.

Bizim Abslerde problem var ne asb neden osb aynı olmuyor, osb osman basarsa fena basarcılar clubu genel başkanı ile yapıtığım görüşme sonrasında asr sisteminden bahsetti, dedim neyin asr si kanka, dediki boşver üzülme birgün bizide gömecekler kanka dedi.

Tamam dedim neden niye niçin sorularını kendime sorduktan sonra dostum senin sorunun ne dedim, neden böyle yapıyorsun kelimelerine dikkat et yoksa seni pişman ederim ve sana pişmaniye siparişi göndermek zorunda kalırım ki, aynı şehirde olmadığımız için otomatik olarak kredi kartına geçirmek zorunda kalacağım. Limit yok kanka, inan eksi de değiliz artık sadece 0 dayız 1nci kat'dan atlayanlar olmuş onlara merakla bakarken 2nci kattan aşağı inmek zorunda kaldık. Sonuçda aşağıda yanarsa bizim eve de zarar verecek, o sebeple bizde aynı katmanda olalım istedik. Katman mı satmam mı bilemiyorum belki de bu benim huyum.

Gördüğüm milyon çeşit insan, değişik hareketler yaparken bize sormamasından kaynaklı aç geziyoruz, aç derken aç normal mide açlığı değil, biraz düşün düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı, sen şehit oğlu olmasan da bizim komşunun oğlusun, akıllı ol kızlara sahip çık, vatanını devletini, memleketini ve geleceğine sahip olamadın, bari diğer tarafa yatırım yap, gerizekalı ahlak kuralları çerçevesi içerisinde konuş binlerce insan kelimelerini dinleyecek, neyin kafasındasın, bilmediğimiz için ortaya karışık deep web ersan.net :)