Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Kadınlar Tavuk Yemesin

KADINLAR TAVUK YEMESİN FEAT ŞAMPANYA İÇEBİLİR KAMPANYASI

ERSAN.NETERSAN.NET

Kadın bir şampanya gibidir, eskidikçe güzelleşir diyenlerden olmadığımız için, arayışlarımız devam etmektedir. Aradığımızı bulabilseydik zaten şuanda pc ile ilişkiye girmez, manitamıza yazardık:D) 

Ellerim klavyede, sevgilimi arıyorum, bulduğumu düşündüğüm 2 yol var önümde, ya ikisinden de geçeceğim, yada tek yoldan gideceğim.

Nereye gideceğimi bilmediğim için, tatil yöresi arıyorum. Bulduğum bölgelerin çoğunda arı yaşadığı için, bende şeker gibi olduğum için benimle tensel temasa girmeleri çok çekici bulduğum için, arıcıkların olmadığı bölgelerde sörf ediyoruz.

Bal arıları feat Allahım ne olur affet arılardan senden korktuğumdan çok daha korkmuyorum  sadece ne yapacağımı şaşırıyorum ama yine de izin verirsen bal yiyeceğim:D

Sırf kendim için bal lazım Allahım güzelinden olsun, tavuklar sadece yumurtlasın, arılar da üretsin yiyelim. Peynir ile ekmek arasında beyni yiyeceğinize ekmek arası bal peynir yerseniz en azından ortak bir özelliğimiz olur.

Beni ve tüm herşeyi yoktan yaratan, Herşeyin Sahibi Yüce Allahımıza havale gönderdim, kankalar siz hesapları kontrol edin.