Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Dünya'nın ve Türkiye'nin En Çok Tıklanan Ziyaret Edilen Web Siteleri

Dünya'nın ve Türkiye'nin En Çok Tıklanan Ziyaret Edilen Web Siteleri

 ERSAN.NETERSAN.NET

Dünyanın En Çok Ziyaret Edilen İnternet Siteleri

Bundan yıllar önce siz hatırlamazsınız google icat edilmeden önce Ersan.net web sitesi vardı. İnsanlar huzur içinde bu siteye girerlerdi. Ne ararsan bu sitede bulabilirdiniz. Eşiniz mi kayboldu, çocuğunuzu mu kaybettiniz, sakladığınız altını mı bulamıyorsunuz, aşkınızı mı kaybettiniz, ışığınız mı kayboldu? Bütün kayıplar burada bulunuyordu. O zamanlar daha müge anlı çocuktu. Ortada yoktu. Pembe bebeği ile o da Ersan.net takılırdı. Bugün müge anlı başarısını Ersan.net borçlu desek yalan söylemiş olmayız.

 

İnsanlar google arama motoru olmadığı dönemde aradıklarını Ersan.net sitesinde buluyordu. Öyle çok paralar harcamanıza gerek yoktu. Ersan.net bütün hizmetlerini Allah rızası için insanlık için yaptı. Hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmedi. Küsleri barıştırdı, kayıpları buldu insanların mutluluğu için çalıştı. Bu yüzden bugün dünyanın en çok tıklanan sitesi oldu. Ersan.net başarısı bugün bile google, yandex, yani gibi arama motorları tarafından kıskanılıyor. Bugün bu 3 arama motorunda bulamadıklarınızı Ersan.net sitesinde bulabilirsiniz.

 

Ersan.net sitesi çok çetin mücadeleler verdi ayakta kalmak için. Bütün arama motorları önce indekslerini sildi. Spam atarım tehditleri yaptı. Ersan.net tüm baskılara boyun eğmeden yayın hayatına devam ediyor.

 

Ersan.net başarılara doymuyor. Mutluluğu arayan binlerce insan bu siteye girerek mutluluklarına mutluluk katıyor. Büyük bir derdin mi var? Derdine derman mı arıyorsun? Yalnızlığına son bulmak istiyor musun? Senin gibi dertli insanların bir araya geldiği insanları görüp oh be yalnız değil mişim? bu dünyada demek mi istiyorsun? O halde Ersan.net sitesinde sende yerini almalısın. Bu dünyada derin sıkıntının sadece sana ait olmadığını buraya girdiğinde daha iyi anlayacaksın. Derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş diyen Mevlana’yı Ersan.net sitesine girince daha iyi anlayacaksın.

 

Para kazanmak, kısa yoldan köşeyi dönmek isteyenler Ersan.net sitesinde buluşuyor. Bu site sana köşeyi döndürecek tüyolar verecek. Para yatırmadan da para kazanılacağını Ersan.net sitesinde görebilirsin. Bütün egoları bir tarafa bırakıp kendini bulacağın bir yer arıyorsan Ersan.net sitesine takılabilirisin.

 

Ersan.net sitesi bugün ülkemizin en önde gelen web sitesidir. İnternet ve bilgisayar ile uğraşan kişiler çok iyi bilir. Nasıl ki ilkokula başlayan bir çocuğa ilk önce E harfi öğretilirse internet dünyasına giren kişilere ilk önce Ersan.net sitesinden bahsedilir. Bu siteyle daha tanışmadıysanız şimdiye kadar boşuna yaşamışsınız demektir. İnternet aleminde gerçekten boş vakit geçirmişsiniz demektir. Hayatınızda çok şey eksik demektir.

 

Ersan.net sitesi huzur arayıp da bulamayanların buluşma noktasıdır. Huzur evine yatmak için yaşlanmayı beklemenize gerek yok. Huzuru Ersan.net sitesinde bulabilirsiniz. Aşk, heyecan, macera ve entikalar hep burada dönüyor. Uçuk fikirleri burada bulabilirsiniz. Kısa yoldan para kazanmayı, kısa yoldan şöhret elde etmeyi buradan öğrenebilirsiniz.

 

Ömrünüze ömür katmak, hayatınıza değer katmak istiyorsanız sizde milyonlarca insanın yaptığı gibi Ersan.net sitesine takılın. Bugün Çin, Rusya ve Japonya başta olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden insanlar Ersan.net sitesine girerek hayatlarına yön veriyor. Bugün birçok insan Türkçe öğrenmek için dil kursuna gidiyorsa bu Ersan.net sitesine takılmak burada sohbet etmek, bu sitenin imkanlarından faydalanmak içindir.

 

Google bugün bazı siteleri imrenerek takip etmektedir. Bu sitelerden birisi de Ersan.net sitesidir. Google uzun mücadele verip kendi bünyesine katmak istese de Ersan.net sitesinin sahibi ben ayıdan post, Amerikalılardan dost olmaz diyerek teklifi elinin tersiyle itmiştir. O günden sonra google ne kadar çabaladıysa da Ersan.net sitesi sahiplerine ulaşamamıştır.

 

Ersan.net sitesinin hitini hesaplayacak hiçbir hit sayacı yoktur. Birçok hit sayacı hesaplama esnasında devre dışı kalmıştır. Bugün hiti milyarlar ile ifade edilmektedir. Dünyanın birçok bölgesinden fiber, hiber, siber saldırı alan Ersan.net sitesi ileri teknoloji mühendislerinin çabaları ile ayakta kalmaktadır. Ersan.net sitesini çökertmek isteyen bir çok hacker çökertme işini yapamayınca Japonya’da olduğu gibi intihar etmiştir.

 

Ersan.net sitesi bir bilim ve kültür merkezidir. Bu sitede her türden insana ulaşabilirsiniz. Bilim adamları deney için örnek insan aradığı zaman Ersan.net sitesine girip buradan aradıkları özellikte insana çok kolay ulaşırlar. Ersan.net sitesi bilim sanat ve kültür dünyasına hizmet eder. Önemli bilimsel konular burada görüşülür. Bir şey alacaksınız danışacak birisini arıyorsanız mutlaka Ersan.net sitesine girmelisiniz. Aradığınız ve aramadığınız her şeyi Ersan.net sitesinde bulabilirsiniz.

 

Ersan.net sitesinde yetişmiş birçok bilim adamı, sporcu ve sanatçı bulabilirsiniz. Birçok bilim adamı ilham kaynağını Ersan.net sitesinden almıştır. Bunlardan en çok tanınanı Newton ve Arshimet’tir. Newton yer çekimi kanununu bulmadan önce Ersan.net sitesine takılırdı. Burada yaptığı deneyler ve sohbetler neticesinde bir gün yer çekimi kanununu buldu. Arshimet ise hamama gidip çimerken suyun kaldırma kuvvetini buldu. Suyun kaldırma kuvvetini bulup ünlü birisi olduktan sonra bütün başarılarını Ersan.net sitesine borçlu olduğunu itiraf etti. Hazerfen Çelebi’de uçmaya başlamadan önce araştırmalarını Ersan.net sitesi üzerinde tasarladı.

 

Ersan.net sitesi 6b ram ile hizmet veren köklü bir sitedir. Hızlı ve atik bir site olan Ersan.net sitesinin kapanma ihtimali yoktur. Domain ve hosting ücretini 100 yıllık ödemiş olan Ersan.net sitesine içeriklerde 100 yıllık zamanlanmış bir şekilde eklenmiştir. Elektrikler kesik olsa bile jenaratör sistemi ile çalışan sunucular ile kapanma ihtimali sıfırın altına indirilmiştir. Yazar, içerik ekibi, hosting, domain gibi tüm teknik işler ayarlanmıştır. Kucukhosting sitesinde bulunan Ersan.net sitesinin yedekleri her saat alınmaktadır. Tüm bu özellikler Ersan.net sitesini dünyanın en popüler sitesi yapmaya yetti de artı bile.

 

Ersan.net sitesinden sonra dünya genelinde en çok ziyaretçi alan siteleri sizler için araştırdık. Araştırma sonucunda gelir elde edemese de dünyanın en çok ziyaret edilen ve ziyaretçilerin en fazla kaldığı siteler şunlardır:

1-    İpek.biz Ersan.net sitesi sahibi tarafından dünyanın en tatlı kızı olan kızı için açtığı özel bir sitedir. Bu sitede mükemmel baba nasıl olunur, Çocuk nasıl yetiştirilir, Doğumdan itibaren 6 yaşına kadar bir çocuğun gelişim aşamaları nelerdir, çocuklarda istenmeyen davranışlar ve bu davranışlara çözüm önerileri sunan yazılar bulunur. Bu özel site kurulduğu ilk günden bu yana sürekli sunucu değiştirmektedir. Bunun temel nedeni siteye giren ziyaretçilerin emekli olmuşta sakin bir bölgeye göç etmiş yaşlılar gibi girenin bir daha siteden çıkmamasıdır. Sitenin büyülü bir havası var. İpek.net sitesinin değeri bugün milyardolar olarak hesaplanıyor. Uzantısı biz olup dünyanın en popüler sitesi olma ünvanını elinde bulunduruyor. Bugün Türkiye ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkede bu siteyi tanımayan kimse kalmadı.

2-    Turkiyetur.com: Ülkemizin en popüler gezi rehber sitesidir. Tatil yapmak isteyenlerin çok sık uğradığı bir sitedir. Bugün ülkemize yılda 25 milyon yabancı turist gelir. Ülkemiz içinde yıl boyunca tatil yapan yerli turist sayısı da 45 milyondur. Toplam 70 milyon yerli yabancı turist mutlaka bu siteye takılmıştır. En ucuza tatil nasıl yapılır, bedava tatil nasıl yapılır, tatil yaparken para nasıl kazanılır, tatil yaparken köşeyi dönen insanlar hep bu siteden çıkmıştır. Tatil yaparken sahilde turistlere matkap satmaya çalışan yerli vatandaş iş fikrini bu siteden almıştır.

3-    Mobilyatakimlari.com: Mobilya almak isteyenlerin takıldığı bir sitedir. Bu siteye girmeden mobilya alanlar hep pişmanlık yaşamıştır. En son güncel mobilya dekorasyonlarına bu siteden ulaşabilirsiniz. Mobilya satıcıları bu siteye üye olmak için her yıl bütçesinin önemli bir bölümünü harcamaktadır.

 

5.Sitesi: Suboregi.com: Börek dükkanı açmak istiyorsanız bu siteden tarifleri alıp öyle açmalısınız. O zaman paraya para demezsiniz. Suböregi.com sitesi üzerinden milyonlarca yemek tarifine ulaşabilirsiniz.

6.Sitesi: KibrisTurk.Net: Yavru vatan Kıbrıs hakkında merak edilenleri bu siteden bulabilirsiniz. Kıbrıs tarihi, Kıbrıs’ın tarihi ve Turistik yerleri hakkında bilgileri bu siteden bulabilirsiniz. Kıbrıs halkının aktif girdiği siteye kaçak yollarla Güney Kıbrıs ülkesinden de girmek isteyenler var. Bugün dünyada en çok tanınan sitelerden birisi olmuştur.

7.Sitesi: TGRT.ORG: Haberin nabzı burada atıyor. Bu site kurulduktan sonra gazete satışları düştü. İnsanlar artık gazeteye para vermektense bu sitede takılıp işi bedava yapmaktadır.

8.Sitesi: Simdiindir.Com: Film, müzik, video indirmek için aktif olarak kullanabileceğiniz bir sitedir. İndirmeler ışık hızında gerçekleşir. Bu yüzden her yıl milyonlarca insan indirme ihtiyacını bu siteden karşılar. Adam indirmek isteyenlerin bile yanlışlıkla takıldığı bir sitedir. Bugün günlük 1 milyon ziyaretçi alıyor.

9.Sitesi: Cokgezesimvar.com: Gezmek isteyenlerin takıldığı bir sitedir. Bu sitenin de ciddi bir ziyaretçi kitlesi var. En son hit göstergeleri günlük 900 bin insanın girdiğini söylemişti.

10.Sitesi: Gicik.org: Gıcık insanların bir araya geldiği bir sitedir. Dünyada her 3 kişiden 1inin gıcık olduğunu hesaplarsanız ziyaretçi sayısını hesaplaşmış olursunuz. Gıcılık yapmayı bu sitede öğrenebilirsiniz.

11.Sitesi: Kimy.Net: Her telden içerik bulunan bu siteye daha çok ne aradığını bilmeyen berduşlar giriyor. Ülkemizde her 4 kişiden 1i ne istediğini bilmez. Bu yüzden 20 milyona yakın kayıtlı üyesi olduğu söyleniyor.

12 Sitesi: MuhabbetFM.Com: Muhabbet arayanlar burada buluşuyor. Muhabbetsiz insan olmaz. Bu yüzden sitenin kayıtlı müşterisinin kaç olduğu henüz tespit edilemedi. Ciddi bir ziyaretçi kitlesi olan site bir nevi arkadaşlık, dostluk sitesidir.