Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Buraya Oy Vermek Yasak

Ersan KaravelioğluErsan Karavelioğlu

Elime odaklan  Arkanı dön ve git, istenmiyorsun artık.

Zafer ile Sema evlenmişler?

Çocukları olmuş anlamadın biliyorum önemli değil, beni bir sen anladın oda yanlış anladın diyenlerin yanından geliyorum, onlar beni yanlış anladığı için onlara doğru anlamaları için brifing verdi şimdi yanlış yazmışsın diyenler olacaktır.

Evet yalnış yazmış olabilirim çünkü henüz nokta koyamadık? Haklısınız nokta koysaydım öyle olurdu ama maalesef düşüncelerimiz satılık değil. Mesele düşüncemizin fiyatı değil, biz Anadolu çocukları birşeyi alırken fiyatına sadece patronun ne kadar haşrt ettiğini öğrenmek için sorarız?

Aldığımız cevaba göre hareket ederiz:) Buradan anlaşıldığı üzere oyumuz Aşk Partisine  sizin oyunuzu sormadık soranlara olacaktır onlara söylersiniz:) çünkü biz ne seçmeye ne de seçilmeye geldik:) ayrıca problem bizi kimse seçemez. Buraya oy vermek yasaktır? Verirseniz Ekime Vermezseniz Kasıma diyemiyorum çünkü Nisan dayız:) geçti borun pazarı sür eşşeğini Niğdeye diyenler abonemiz oldu. Hala kayıt olamadılar:) buraya kayıt olmak deveye konuşmayı öğretmekten daha zor:) o sebeple yerinizde olsaydım deve konuşmayı öğretirdim, Tek rakibi Thy olanlar ile bizim aramızda ki fark bizim tek rakibimiz kendimizdir. Kendimizle yarışıyoruz :)