Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Bu Yollar Yokuş Aşağı

ERSAN KARAVELİOĞLUERSAN KARAVELİOĞLU

Bu yollar yokuş aşağı değil, tren yolu demiryolu felan filan derken, gittiğin yollara gül döktüm biz Anadolu çocukları gidenin arkasından gül dökmemizin sebebi karşı tarafı çok sevdiğimiz den kaynaklı değil biz kendisini çok sevenler clubü Genel Başkanı olduğumuz için bu konuya önem göstererek gidecek yolcuları beklemeye almayız.

Çünkü giden gittiği an henüz bitmemiştir, öyle bedavaya bitilmiyor. Bitil yaz ersan.net e yolla.

Servis ücreti ücretsiz olup sadece kıymetli zamanınızı hacklemiş olacağız.

Hacklenmemek için güvenlik duvarı kullananlara selam olsun.

Bizim koruyucumuz arkamızın sağlamlığıdır.

Hani derler ya arkana mı güveniyorsun? Aynen arkama güveniyorum arkam çok sağlam.

 

"Adamın aklını alırım gece yatak odalarına giderim" diyenlerden çok farklı olduğumu bilmenizi isterim.

Adamın aklını almam benim işim Kadınlarla diyenlerden de çok farklıyımdır, Kadınların aklını alırım gece yatak odalarına felan gitmem diyip gidenlerden de çok farklıyımdır.

Ben odaya gidenlerden değilim. Beni sadece oturma odasında görebilirsiniz. Oturduğunuz zaman oturduğunuz yerlere dikkat etmezseniz bazen yaş olabilir.

Sütten çıkmış ak kaşık sanmayın, bizim kaset derdimiz yok, HD kalite de videolarımız da var. Çok azgın olanlarınız varsa, gizli çekime gerek yok, önceden çekilenlerle idare ettireyim sizi?

Sonuç olarak bir kaset davası aldı başını gidiyor, bende düşündüm, Aşk Partisi Genel Başkanı olarak, kaseti çıkan siyaseti bırakıyor, bende dedim bari önceden çekim, olurda kaset çıkarsa HD kalitedekinden devam edelim. Kiminki daha iyiyse o kazansın. Gerçeği varken kimse gizliyle uğraşmaz pampişler. Popomuzla fotograf çektirenler bile oldu. Düşünün ne kadar haşin bir yapıya sahip olduğumu. Yüzümle çektiremeyen popomla idare ediyor. (Buna Yemin edebilirim)