Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Bu Neyin Kafası

ERSAN KARAVELİOĞLUERSAN KARAVELİOĞLU

BU NEYİN KAFASI ?

DeepHouse çalarken AhmetKaya ; bizlerle siz benim neler çektiğimi Nereden Bileceksiniz?
Kaya gibisiniz, taş gibi de olur. Size hangisi lazım? İsterseniz Oradan gelelim? Yaşattığınızı yaşayacağınızı bile bile neden kendinizi üzüyorsunuz ? Siz benim hangi kafada olduğumu nerden bileceksiniz?

Amsterdam kafalarındayım ya da clouds pika kafasındayım. Seni seçtim pikaçüüüğ! Senin sorunun ne biliyor musun?

Kafanın kafamdan büyük olması. Bazen gelirler ve yazarsın aslında o anda yalnız değilsin. İnmeler gelmiş dediğiniz kafalardan bahsediyorum. Kafalar milyon dolar olmuş neyin tribindeyiz anlamış değilim.

Ne kadar akıllı olduğunuzu görünce aslında acaba çok akıllımı yoksa çok zekimisiniz arasında mekik dokurken, biraz daha düşünerek kendine değer vermeyen olarak adlandırıyorum.

Kendine değer veren insanoğlu bugün kendin için ne yaptın? Anladım vermicem vermicem benim değil mi vermeyeceğim derseniz, ona cevabımız belli.

Verirseniz Ekime, vermezseniz Kasım,Aralık,Ocak, Şubat, Mart, Nisan dedimi: orada duralım çünkü Hem doğum günüm hemde 16Nisan Referandum a denk geliyor, o sebeple o gün oy kullanacağım ondan sonraki günler için de maalesef hayat şartları müsait olamayacağım.

18Nisan neşe doluyor insan? O gün annem beni doğurmuş, acılı adana kebap gibiymişim ogün bugündür aradan 33 yıl geride kalmış 24 gün sonra 34 yaşında olacağım Allah kısmet ederse 34 istanbuldayım?

Kime göre istanbul da derseniz biz Adana da İstanbul'u yaşayanlardanız. Yaş 34 yolun yarısından 1 yıl kısa diyen yalancıların yanından geliyorum? Geri sayım başladı, ayrılık anı geldi atlar start hakemi emrine girdiler.

Yarışın sonucunu sipikerler size bildirecek. Pardon ama karşınızda kiralık yazıcınız yok ki çıktı alasınız? Zaten anlasaydınız şaşardım ve şaşırıp keçileri kaçırmak isterdim ama biz Anadolu çocukları hırsızlığı sevmeyiz.

Kaçırmak bize göre değil. Biz yakaladık mı öyle bir yakalarız ki karşımızda pi sayısının sonucunu buldum diyen adamın aklını alırız. Akıl akıldan üstündür derler ama bizim üstünlük ile olan bir samimiyetimiz yok. Üstün olan bu dünyayı yaratandır. Bizler ise sadece klavye delikanlısıyız. Yada mikrofon delikanlısı:)