Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
BREADCRUMB NEDiR

BREADCRUMB NEDİR?

ERSAN.NETERSAN.NET

BREADCRUMB : Web sayfanızın görünen haritasıdır. Örneğin, insanlar web sayfanızda gezerken, hangi sayfada olduğunu öğrenebileceği için kullanıcı dostu sitelerin kullanması mecburidir.

BREADCRUMB kullanmayan bir web sitesi inanın web sitesi değildir, bu aynı mobilya takımı olmayan evdir. Evinizin içerisi nasılsa sitenizin içide öyledir, BREADCRUMB temizlik imandan gemi limandan gibi etkili seo teknikleri arasında geçmektedir.

İnternet teknolojileri ile uğraşıyorsanız  bu eklentiyi mutlak suretle kendiniz için kullanmalısınız.

BREADCRUMB NASIL KULLANILIR ?

BREADCRUMB kullanımı ile alakalı olarak size bilgi vermek yerine, neden kullanmanız gerektiğini anlatmak daha faydalı olacaktır, bildiğiniz üzere webde milyonlarca kişi kullanımı anlatmıştır, resimli, videolu anlatımlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir web sayfasının BREADCRUMB kullanmaması demek şaka yapmıyorum Allah'a şirk koşmak demektir.

Çünkü insanlar nerede olduğunu bilmek zorundalar. İnsanlar için birşey yapmayan, BREADCRUMB için birşey yaparsa emin olun kazançtadır.

Öncelikle düşünsenize sayfanıza şekil ve derinlik kazandırıyor. Çok algoritma ile uğraşmak yerine çoğu piyasada gezen scriptlerin içerisinde ek olarak size sunuluyor, adamlar üretmiş, sizde pişirmeniz gerekiyor ki tadını anlayın.

Tadını anladığınızda muhtemelen reklam almaya başladığınız zaman olacaktır.

BREADCRUMB KULLANMAZSAM ALLAH'A ŞİRK Mİ KOŞARIM ?

Tabiki hayır sadece espiri yapmıştım:)

Sosyal Medyada Paylaşma