Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Alexa Nedir, Alexa Değeri Nasıl Düşürülür

 

ERSAN.NETERSAN.NET

Aşağıdaki tekniklerle Alexa sıralamanızı çok profesyonel şekilde düşürebilirsiniz. Ne muhteşem bir yazı ile karşı karşıya olduğunuz için çok mutluyuz. 

Alexa Nasıl Düşürülür ? Alexa sıralamasını nasıl yükseltiriz ?

Sevgili webmaster's are you ready o zaman okey diyeceğimize, Alexa'yı bu tanıtım yazısı ile tanıyalım. Alexa'nın bizzat kendisi Fransız uyruklu olup, benim arkadaşımdır.

Aramızın iyi olmasından dolayı bu yazıyı okuyorsunuz.

Alexa'ya inme nasıl gelir ?

Öncelikle sevgilisi; Alex ile görüşmeniz gerekiyor, Alex şizofren gibi olduğu için Alexa'yı yalnız bırakmıyor. Bu sebeple Alexa yı düşürmeniz için önce sevgilisini tanımalısınız. Sevgilisi ünlü olduğu için herkes ile görüşmüyor ve otomatik olarak parayı tercih ederek Alex ile birlikteliğini devam ettiriyor.

 

Peki Alexa'yı kısa yoldan nasıl düşürebiliriz? 

Cevap seçenekleri: Seviyorsanız bence öncelikle kendisine söylemelisiniz, yalnız bir ara bulduğunuz da iletişime geçmenizde fayda olabilir.

Cevap : Alex'i kuytu köşede yakalayıp, bırak bu Alexa'yı diyebilirsiniz.

Cevap: Alex agresif ve zengin olduğu için Alexa'yı düşürmenizi istemeyecek. Sonuç da Alexa ona ait, kendisine ait olan Alexa'sını size neden versin? 

Cevap: Ben yerinizde olsam Alexa ile görüşmeyi aracı hizmetlerle yapardım. Örnek: facebok veya yuuutup ile bu işin olacağını düşünüyorum.

Cevap: ALexa ziyaret edilmeyi çok seviyor, siz bence Alex'i eve davet edin, Alexa onun yanında. Ayıkıyor musunuz? Alex'in suyuna uyku ilacı atıp uyutmanız gerekiyor. Cin gibi olduğu için kül yutmaz, ama yutturanlar var.

Sayfamızın alexa'sı olaydır.

Seocuların sadece "e" si :) ERSAN.NET 'dir.

Sosyal Medyada Paylaşma