Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 

AŞK PARTİSİ GENEL BAŞKANI

 

ERSAN KARAVELİOĞLU

 

İNTERNET TEKNOLOJİLERİNİN

 

EN KÜÇÜK SON NOKTASI,

 

O NAMAZ KILMAZ DELİ İBRAHİMİN, NAMAZ KILMAYA ÇALIŞAN AKLİ DENGESİZ BÜYÜK OĞLU,

 

O "HACI KARA VELİ OĞLU NUN" BİRİCİK HACI OLAMAYAN TORUNU,

 

BACI OLURSA "YAKARIZ ŞÖMİNEYİ" DİYEN "ÜNLÜ DÜŞÜNÜR

 

DÜŞÜNMEZ KENDİSİ ASLA BİLEMEZ ERSAN.NET'dir."

 

"Hastasıyız Dedesini uzun" söyleyenlerin ziyaretine geldik.

 

Misafir oyuncu %1 Bileceğiz! 

 

Tek bilinenli denklem.

 

OK GİBİ YAZDIM BİZDE

 

YALAN YOK 

 

OK

 

"E R S A N . N E T" Hakkımda bölümümüze "vel kom" diyemezsek de, yazı ile yazıyoruz. Bu arada anlaştığımıza çok sevindim.

Sanırım meraklı Melahatlar bölümündeyiz, o sebeple hafiften kendimizi tanıtalım istedim.

Meraklı Melahatların kocası olan Ben "ERSAN KARAVELİOĞLU"; daha soyadımı yazarken bile baya bir uğraştım.

ÖSS deneme sınavlarına girerken millet sınava başlardı ben hala doldururdum. 12 Harfi doldurmak zor. Soyadı uzun olanlar beni anlar :) Detaycıyımdır ama detaysız gibi yaşarım.

Gönül'den geliyoruz, halamın adı Gönül, "Ersan" adını koyan öz halamı tanıyınız, "Doktor CANAN Karatay'ın" Dörtyol/HATAY Şubesi:)

Bilmeniz gereken birşey var, annem ile babam akraba.

Yani babamın annesi, tabiri caizse babannem kimlikteki adı: Fatma, bildiğiniz annemin öz halası oluyor:)

Çok açıklayıcı değil mi? Devam edeyim heyecanlısınızdır.

"Haryy Potter" efsanesi gibiyim :D) Gelelim ailemin isimlerine.

Bildiğiniz üzere her insanın 2 tane dedesi ve Babannesi (Annennesi) olur. Anne tarafı birde baba tarafı, gerçi bizde yabancı yokta yinede bilmek istersiniz diye düşünüyorum o nedenle açıklıyorum..

Dedem ve Babannemin adıları: Veli ve Fatma.

Dedem ve Annennemin adları: Ali ve Nakiye.

Annemin adı: Beyhan.

Babamın Adı: İbrahim.

Kardeşimin Adı: Veli Erman

Kızımın adı: İpek. resmi internet sitesi: "h t t p s : / / w w w. i p e k . b i z"

Şendullar Genel Başkanıyım, yani bildiğiniz DUL'um. (Ünlü olduğum için kamera ışıkları sebebi ile gözlük takıyorum, bunun yanı sıra şapkayı tersten takıyorum, saat 9 yönünü gösterir, sitemi detaylı incelediyseniz görmüşsünüzdür. Sakallarım şekil çok rica ediyorum önümden çekilin, kilolu olduğum için ezebilirim.)

Neyse gelelim hesap kitap işlerine.

"22 Ekim 2018 Pazartesi" itibari ile "12.970"  "iş bitmiş" Gündür dünyadayım. Sitemin ne kadar güncel olduğunu anlamışsınızdır.

Hesaplama yapmamanız için ben hesapladım:) 18 Nisan 1983 Yılında Adana'nın Ceyhan ilçesinin Hürriyet Mahallesi, Bağkur Petek evlerinin 7.Katında sabah 06:00 da ezan ile birlikte dünyaya gelmişim.

"Hastasıyız Dedesini uzun söyleyenlerin yanına geldik" Sizin bilmediğiniz, benim bildiğim öz mü öz Dedemin Camisi var acaba neyin peşindesiniz?

Biz doğarken bile yükseklerde doğduk o sebeple hiç mütevazi olamayacağım. Düşünsenize Hastanede karışma ihtimalini göz önünde bulundurursak evde doğum ile işimizi garantiye almışız.. :D

Burçsuz yapamayanlar hesaplamasın: Koç Burcuyum, Yükselenimde Koç, Kaliteli Belgesi olan Koçlardanım. Tescilli Koç :)

İsterseniz şöyle bir adımı inceleyelim;

ERSAN Adının Anlamı :  l. Adıyla, sanıyla ünlenmiş erkek. 2. Güzel, güçlü san bırakmak. 

Bundan 30 40 yıl öncesinde Askerleri taşıyan büyük ERSAN'Lar varmış. ER'leri taşıyormuş. Ayıkıyor musunuz pampalar. Otobüs firması gibiyim. Sıradan vatandaşları alamıyoruz, ER olmanız gerekiyor. 

Üzülerek ve Sevinerek Hakkımda söylenecek çok şey var, Bazıları Aşk Partisi Genel Başkanı der, bazıları kanks der, bazıları olaysın der, bazıları şaka gibisin der, bazıları anlayışsız der, bazıları ipne der, bazıları adam der, bazıları kral der, bazıları bencil pisliğin teki olduğumu söyler, bazıları adamın dibisin der, bazıları piç olduğumu söyler, bazıları beni leyleklerin getirdiğini söyler, bazıları evde doğduğumu bildiği halde hastahanede karıştığımı söyler,

bazıları çok küfür ettiğimi söyler, bazıları çok terbiyeli olduğumu söyler, bazıları şizofren olduğumu söyler,

bazıları 24 ayar altından daha değerli olduğumu söyler, bazıları dj olduğumu söyler, bazıları bilgisayarcı olduğumu söyler,

bazılar internetci der, bazıları hayatın bana güzel olduğunu söyler, bazıları biraz ciddi olmamı ister, bazıları aç olduğumu söyler,

bazıları paracı olduğumu söyler, bazıları asla dozunda bırakmadığımı söyler, bazıları markacı olduğumu söyler, bazıları çok neşeli olduğumu söyler,

bazıları seninle yaşayan yaşlanmaz der, bazıları çok iyi bir insan olduğumu söyler, bazıları 5 vakit namaz kıldığımı söyler,

bazıları camiden çıkmaz der, bazıları bu adam gece aleminde o loca senin bu loca benim takıldı der,

bazılarıda yaşı reşit olmuş sizin tabirinizle oy verecek yaşı geçmiş olan çocuğu ile görüşmemi istemez,

bazıları kafaları yüksekken "lsd" atıp bana bağımlı olduğumu söyler, bazıları pezevenk olduğumu söyler, bazıları toplardan iyi anladığımı söyler, bazıları çok tatlı olduğumu sesime aşık olduğunu söyler ama beni aldatır, bazıları içime şeytan girdiğini söyler, bazıları melek girdiğini söyler, benden adam olmaz, beni tanımak cidden zor:)

kendim diye demiyorum 31 olsam çekilmezmişim. İnanın bunları bana insanlar söyledi :)

size hangi taraf uyuyorsa oradan gelelim ?

Yukarıdakine bir bu kadar daha ekleyebilirim, üstelik bu eklediklerimin gerek yazı, gerekse sesli şekilde söylenmişleri kayıt altında olanları vardır.

ERSAN.NET yada tam tersi NASRE.TEN Kısaca tersten anlaşıldığında netleşirim.

Kimdir bu "Ersan KARAVELİOĞLU" Sosyal hayatı çok önemseyen bir kişiliğim var. Dışa dönük biri olduğum için eğlence ve hayatı çok seviyorum. Gezmek benim işim diyebiliriz dünyaya müzik dinlemeye ve gezmeye gelmişim.(Atış serbest bırakın Anadolu çocuğu sallasın.)

İkinci kez olacak ama 18 Nisan 1983 Yılında Adana/Ceyhan'da doğdum. Üniversite eğitimimi yarıda bıraktım. Çünkü o hayatın beni tamamen yansıtmadığını düşünmeye başladım ve belirli bir yere getirdiğim hayatımı silip yeni bir sayfa açtım. 1999 yılında İstanbul'a geldim. Tek başıma yaşamaya başladım. İstanbul'daki uzun yılların  ardından da aile hasretine dayanamayarak  2015 yılının sonunda Adana'ya baba ocağına döndüm. Bu  yorucu maceramdan sonra aklımdan ayıramadığım 6 yaşındaki kızım ve geçmişim ile karşınızdayım.

İnternet'in ilk çıktığı zamanlardan bu yana "internet teknolojileri" ile alakalı hizmetler içerisinde bulundum. Kısaca "reklam" bizim işimiz diyebiliriz, referans belirtmiyorum çünkü kıskananlar olabilir, bizi büyükler tanır diyerek devam ediyorum.

Öncesinde "Hitit Ajans" adlı reklam ajansını yönettim, sonrasında internet teknolojileri ile uğraşanların bileceği r10.net sitesini yönettikten sonra internet'e uzun bir ara verdim. Verdiğim ara sonrasında arkamdan dolandırıcı gibi haberlerin yapılmasının verdiği huzurla güzel bir tatil yaptım.

Bildiğiniz şehirlerin, bilmediğiniz harika gezilecek olan yerlerini gezdim. Paran varsa yancık da, oynarsınız kancıklarla diyenlerden farkımız olduğu için çadır kurduk.

Bu işler beni yormadı, yorsaydı şuan bu satırları okuyamazdınız. Bana sorduklarında ne iş yapıyorsun dediklerinde genelde emekli olduğumu söylerim.

Biz Anadolu Çocuğu olduğumuz için anamızın yanına baba ocağına döndük.

Anneme ve Babama güvendiğim doğru beni çıkarsız sevebildikleri için dışarıdaki kurduğum arkadaşlıklarda kimin beni sevip sevmediğini öğreten aileme teşekkür ederek devam ediyorum.

Hayat boyunca hep arkamda benimle yarışan insanlarla tanıştım. Oysa ki ben onlarla hiç yarışmadım. Kabullendim, benimsedim, şans verdim. Onların bilmedikleri şey ise bunların hepsinin bir test olmasıydı. Çünkü aslında gerçekler daha başlamadı bile. Ve arkamda kalanlar (kalmadı ama) asıl beni şimdiden kaybettiler bile.   Neyse buraya kadar okuduysanız;  Biz Anadolu Çocukları okuyan bilgili insanları saygı ile selamlıyorum.

"Üstün düşünce gücü ve hayallerinizin uç noktasında biz varız" demiştik kimse bize inanmamıştı. Peki o zaman "Mükemmelden biraz daha fazlası?" Yine mi inanmadınız o zaman bekleyiniz çünkü bizde bekleyenlerdeniz vallahi sizi de bekleriz. 

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?