Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
Türkiye’nin En Büyük Sorunu Ne ?

Türkiye'nin En Büyük Sorunu Ne

Kişisel düşüncem, Türkiye'nin en büyük sorunu başta Google, sonrasında sosyal medya siteleridir. Google kapandığı vakit tüm dış borçlarımızı ödemiş ve zengin olmuş oluruz, ülke olarak kurtuluşumuz Google'dur. Herşey Google'un bitişi ile düzelecektir. İyilik için, insanlık için Google kullanmamalıyız:)

Türkiye'nin en büyük sorununu arıyoruz !

Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2016 sonuçlarına göre, Türkiye'nin en büyük sorunu terör olarak görülüyor. FETÖ, işsizlik ve hayat pahalılığı da diğer sorunlar arasında görülüyor. Ayrıca araştırmaya katılanların yüzde 71,7'i, Türkiye'de ekonomik kriz olduğu görüşünde.

Türkiye'nin en büyük sorunu hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki tartışma bölümünde ahlak kurallar çerçevesinde çözmeye ne dersiniz? 

O zaman sizce Türkiye'nin en büyük sorunu ne olabilir?

Aşağıda yorumlar bölümü var, Tartışma başlat bölümünden dilerseniz kayıt olmadan, dilerseniz otomatik oturum açın bölümünden giriş yapıp yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Bir mesajınızın önemi olduğunu ancak kendiniz olarak anlayabilirsiniz. Eğer Türkiye de yaşıyorsanız, Türkiye'nin en büyük sorununu da biliyorsunuzdur. Lütfen kişisel düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Burada siyaset yapmıyoruz, sadece fikir alışverişi yapıyoruz.

A Sosyal Medyada Paylaş