Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.
404. That’s an error

404. That’s an error.

The requested URL /search?q=cache:ersan.net was not found on this server. That’s all we know.

 

Bu hatanın oluşmasının tek sebebi vardır, web sayfanız güncel değildir. Sayfanızın güncel olabilmesi için ise sürekli olarak bir içerik girişi olması gerekmektedir.

Düzenli olarak günde 1 içerik girerseniz orada indeks olduğunu göreceksiniz. Bu sorun hangi sitelerde olabilir? Genel bir sorundur, aslında bunun tek mantıklı açıklaması varsa Google'un yetersizliğidir.(Kendisi ile çalışan sitelere öncelik tanımasımı dersiniz, yoksa hit için biryerlerini yırtmasımı)

Biraz düşünürseniz anlarsınız, şuanda news kayıtlı bir siteden paylaşım yaptığınızda 1 dk da index alıyorken, normal bir web sayfandan içerik attığımızda bazen 1 hafta bile sürebiliyor.

İşte bu sitenizin kalitesini gösteriyor gibi görünebilir. Aslında siteniz kaliteli ama Google için kalitesiz. Google kalite standartlarını paraya göre yaptığı için paranız varsa yancıkta oynarsınız kancıklarla diye diye bu hale geldik.

Hz Google'un Google olmasında faydası olan webmaster cemaati şimdi ne bok yiyecek konusu düşündürücü olamaz çünkü zaten onlar 3 5 kazanıyorlar. Nereye kadar sağacaklar ineği merak ediyorum.

Binlerce yazılımcı var konuşurken aristo, işe başladığında cüneyt arkın oluyor. Bende alayına gider diyorum.

Yenilik süreklilik isteyen Hz Google'un işine yaramayan web sayfalarını takipten çıkarttığını ve kalitesini arttırmanın peşinde olduğunu düşünürseniz işiniz zor.

İşin gücün yok kaliteli içerik paylaşacaksın. 

Notun Dip Olanı : Yukarıdaki hata sayfanızın kötü olduğu anlamını taşımaz. Hatta belirtmeliyim ki Google arama sonuçlarındaki sıralamanızı etkilemez.

Korkuya gerek yok don't panic webmasters:D hit lazımda kanka ondan böyle bir içerik paylaştım.

Aşağıyada yorumlar bölümünü aktif ettim :) üfürürseniz cevabınızı yazarız.