Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Aslında bu bölüme girdiğiniz de videolarımız vardı, Ancak "HZ GOOGLE" videolarımızı sildi, youtube hz Google ait olduğu için kendisi hakkında yaptığımız Google En Büyük Deccal'dir adlı videomuzu silip, Youtube hesabımı kapatmış olup, korkunun ecele faydasının olmayacağını anlamış olması gerekmez kelimesinden yola çıkarak "altına sıçmak" kelimesini yaşamıştır.

Biz Anadolu Çocuğuyuz :) Kimse bize iş koyamaz. Buralar eskiden tarlaydı :) Kelimesinin kullanım amacından çıkmasından yola çıkarak bu bölümü yaptım. Bu kelime bana özel bir kelimedir, o sebeple başkası kullanmasın :) Kendiniz üretim yapamıyor musunuz? Anladım üretmek yerine tüketmek daha cazip geldiğini düşünüyorum? O zaman bekleyelim de tarlaların sahiplerini ortaya çıkartalım :) Anladık şimdi tarla yerine inşaat dikmişler :) yapcak birşey yok? Kader kader :) 

 

Aşağıda yorumlar bölümü var, yorum atmanız için değil. :) yani böyle olunca havalı oluyor ondan, havam batsın sosyal olalım istiyorum.

Bunun haricinde, Google'un kapanmasına yardım için yardımlarınızı esirgeyebilirsiniz ancak paranızı esirgemeyeceğinizi bildiğim için aşağıya hesap bilgilerini paylaşıyorum :) Google'u kapatmak zor ondan elinizi korkak alıştırmayın.

Garanti Bankası

Hesap No: 6672214 

Şube kodu: 028 ( Taksim Şubesi )

Alıcı Ad Soyad: Ersan Karavelioğlu