Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Projeler dünyası feat ERSAN.NET... Aşk Partisi Genel Başkanı olarak ilk Projemiz, Elektrik,Su,Telefonu ücretsiz hale getirmeyi düşünüyorum :) Aslında düşündüm daha önceden, şimdi yürürleğe nasıl sokacağımızı düşünmüştüm, onuda hallettik, zamanını bekliyoruz. Sizde bekleyin bakın imkansızlar nasıl oluyor?

Elektrik Suyu nasıl ücretsiz hale getirecekmişim? Çok mu zordu pardon? Hayırdır anlamadım bunun neyi var ki? Allahın Havasıyla Elektriği üretip satış yapmak caizmidir? Allahın suyunu paralı hale getirip satış yapmak caizmidir?

Caizdir diyenlere diyorum ki bu dünyada ücretsiz olacak bazı şeyler vardır. Allahın Suyu ve olmaz ise olmazımız Elektrik. O sebeple hertürlü bedava olacak. Olmaz ise ne olacak derseniz? Kafa attımı elektrikler kesilir. Kafam atarsa karanlıkta mum ışığında romantik anlar geçirebilirsiniz. Nasıl yapacaksın sen kimsin derseniz saygım sonsuz, ancak bilmeniz gereken dünyamızın NET üzerinden yönetildiğidir. Herşey internet e bağlı. Hatları koparttırmayın bana yoksa Amerikanın göbeğindekilerinde elektriği kesilmiş olur. Elektrik giderse ölümler olur. O sebeple bence akıllı olun. Elektrik, Su bedava olacak. Kabul edilmiştir.

Teşekkürler :)