Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mustafa Kemal'i düşünüyorum; Yeleleri alevden al bir ata binmiş.
Aşıyor yüce dağları, engin denizleri, Altın saçları dalgalanıyor rüzgârda, Işıl Işıl yanıyor mavi gözleri...
Mustafa Kemal Ataturk 'ü düşünüyorum öyle ise yokum!

Neden yokum?

Peki ben sizin yerinize neden yok olduğumu düşüneyim: Sen savaşlar kazan, insanın insan olmasına değer kazandır, 30 yıl sonra gelsin torun tombalak arkandan atsın, siz kimsiniz oğlum? Sıçtığınız bok türkiyeden dışarı çıkmamışken gelip bilgisayarda klavye delikanlısı olmuş bırbır yapıyorsunuz. Soyunuz sopunuz nedir? Kaç tane dayınız var ? Kaç tane amcanız var? Bana laval okumayın. 4 dayım, 4 amcam var. Bendeki bu cesaret bundan kaynaklı. Siz kimsiniz? Yani şöyle anlatayım dayı diye sığındığınız mafya diye peşinde dolaştığınız kişilerin soyu bize dayanır orada kalır. Hani akrabayız ya ondan dolayı. Bizler "Öztürk"leriz, Bizler "Çelebi"leriz, Bizler "Öz"leriz, Bizler "Kara"larız,Bizler "Has"larız, Hasoğulu"larız, "Karavelioğlu"lularıyız peki siz kimsiniz? Dünyanın 4 biryanındayız alayınıza sesleniyorum, ateş olsanız 3lü sarıp sigaramı yakamazsınız çünkü bize rüzgar çakmağı gerekiyor,temizliği sevdiğimiz için kovalıyoruz biz, kovacıyız anlıyor musunuz? Kova yaparız hüp diye içimize çektikten sonra kusura bakmayında geri bırakmayız onu yutarız. Kaybolursunuz gidersiniz sonra fısssss diye sönersiniz.


Bu soruyu gerçekten soruyorum Siz bizi ne zannettiniz?

Biz Mustafa Kemal'in bırakmış olduğu o vasiyetin sahibiyiz. Hiç kimse bize iş koyamaz. Sizin gideriniz ancak bizim hoşumuza gider. Giden de gittiği an bittiğine göre siz bitmişsiniz okey'e dönüyorsunuz? Hakem kolundaki saate bakıyor, dakika 90+3; iyi orta gol getirir dediler ve vurdu Gol oldu ! Umutların tükendiği anda Barcelona Lionel Messi nin golü ile Ceyhan Stadyumunda yükselen sesler istanbul'un göbeğindeki fabrikayı geçti yapmayın çocuklar bu dakikalarda hata yapılmaz. Aman dikkat?

Siz 30 Ağustos Zafer Bayramını ne sandınız? Öyle 3 kuruşa 5 köfte olur mu? Bazen parasız köfte yersiniz? İşte biz Anadolu Çocukları genelde parasız olan köfteyi tercih ederiz. Çünkü birisinde Aşk var diğerinde ticaret var. Size hangisi lazım?

Mustafa Kemal Atatürk; 30 Ağustos Zaferini Bizler için kazandı. Şuanda ülkemizdeki bu çılgınlığa dur deme zamanı gelmedimi? Bugün Allah için birşey yapmamış olabilirsiniz, Din ile devlet işlerini karıştırmış da olabilirsiniz ancak unutmayın ki dünyadaki tüm insanları Allah yarattığı için ülkemizin özgürlüğünü sağlayan ve bizim biz olmamızın yanısıra şuan bu satırları rahatça yazmamızı sağlayan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e saygısızlık yaparak hiçbir yere gelemeyeceğiz.

Geçmişini unutanın geleceği olmaz. Dini kullanarak Atatürk'ün arkasından atanlara selam, cayır cayır yanacaksınız vesselam. O zaman adam olunda Allahın verdiği izine karşı gelmeyin, sizlere soruyorum Allahın izin verip, Türkiye Cumhuriyetini kurmasını sağlayan önderin önünde saygı ile eğilip selam vereceğinize, onun adını kullanarak hit çekenlerden olmamak gerekir.

Bizleri başka ülkelerin kölesi olmaktan kurtaran Mustafa Kemal Atatürk için biz olun. Unutmayın ki Allah istemeden rüzgar esmez, siz dünyamızın sahibinin izin verip kurtarıcı olarak gönderdiği saygı ve değerin anlam kazandığı Mustafa Kemali ne sandınız? Tek başına mı kazandı? Siz önce biraz düşünün Allah seçti, çünkü kusura bakmayında beyninizi peynir ekmek ile yemiş olabilirsiniz çok normal ama Allah istemeden kimse evinden bile çıkamaz. Kaderimizde olana saygısı olmayan, saygısız insanların söylediği kelimeler için insan olmaktan utanıyorum. Atatürk'ün arkasından atan bir şahıs insan olamamıştır.

Atatürk'ün rakısına meze bile olamazsınız siz. O yüzden lütfen insan olamıyorsanız, adam olun, biz bunada razıyız.
Sizler Biz olamazsanız, Bizler siz olamayız...
Unutmadan belirteyim; Domates, Biber Alayınıza Gider...
BİZ ANADOLU ÇOCUĞUYUZ !