Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

 Mustafa Kemal Atatürkler Ölmez Vatan BölünmezMustafa Kemal Atatürkler Ölmez Vatan Bölünmez

19 Mayıs 1919 ! "ANDIMIZ" olmadan Biz Yokuz! o sırada Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe seslenişi aklıma geldi; Atatürk“Gençler!Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler!Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum” derken Türk gençliğine olan güvenini de anlatmıştır.
ANDIMIZ
Türküm, doğruyum, çalışkanım,
İlkem; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak,
yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir.
Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir.
Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe
durmadan yürüyeceğime ant içerim.
Varlığım, Türk varlığına armağan olsun.
"Ne mutlu Türküm diyene!" Diyenlerin uyuduğunu görmek insanı mutlu ediyor. Birşeyi herkes anlasaydı doğruya nasıl ulaşacaktık? Acaba biz mi anlıyoruz Allah mı anlaşılır hale getiriyor. Sizin yürüdüğünüz yollar da onların drift yapması zorunuza gitsede mesele zorunuza giden kısımlarını hayatınızdan çıkartıp komiğine gitmesini sağlamaktır. Anlıyorum öyle ise yokum. Kimse bize iş koyamaz. Yasaklar Allaha şirk koşanların işidir. Bu dünyanın tek sahibi Allahtır. Bunun haricinde müslüman bir ülkede yaşayıp Alkol'ün tüm marketlerde satılması Müslümanlığın tamamen bittiğinin göstergesidir. Kuranda net şekilde Alkol'ün Şeytandandır olduğunu yazdığını görüp, hala akıl etmez misiniz?
MÂİDE SÛRESİ 90: Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar ve fal okları şeytan işi birer pisliktir.
91: "Şeytan, içki, kumarla sizin aranıza düşmanlık ve kin sokar ve sizi Allah'ı anmaktan ve namazdan alıkoymak ister." Artık bunlardan vazgeçtiniz değil mi?
Net şekilde açıkça ortada, yaratıcımız bile emir vermiyor. Vaz geçtiniz değil mi diyerek bilinç altı olarak uzaklaşmamızı istiyor. Türkiyenin 4 bir yanında kahve aralarında kumar oynanıyor. Her tarafı tamamen kaplamış durumda. Milyonlarca kahvehanede hayatını bitiren binlerce insanımız var. Alkol tüm ülkede satılıyorken bu ülkede Alkolü unutturacak kimse yok mu? Geldi o burada Aşk Partisi Genel Başkanı : NASRE.TEN  YANİ ERSAN.NET En Net Olanı.