Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ERSAN KARAVELİOĞLU  İPEK KARAVELİOĞLUERSAN KARAVELİOĞLU İPEK KARAVELİOĞLU

Haftaya Cuma Hangi Camide yakında YouTube da Gülümseyin çekiyorum.. çektimm ne çektik be?

Bazıları sadece bakar bazıları da hem bakar hemde yaşar. Kaderin böylesine şükürler olsun adlı parça olmadığı için yazıp hizmetinize sunacağız.

Kendileri ipek.biz o doğarken adıyla web sitesi olan tek çocuk:) kaderin böylesine ne dersiniz?

Babalar ölmez vatan bölünmez deriz. Bizi seçmişler:) şanslı kişi olarak  şöyle bir arka planı olan hiç fotoğrafınızın olmayışı üzücü düşünelim düşünelim yazalım istedik.

Ancak bazıları düşünmeden yazar ona biz Gönül Yazar diyoruz. Gönülün bu haline diyecek yok, keyfi yerinde. Yazıyor da yazıyor.

Yaz kızım gereği düşünüldü... Gönülün tüm yetkilerinin tarafımca devir alınmasına hak birliği ile karar verildi. Kızımız Gönülü Allah 'ın emri, Peygamber efendimizin kavliyle tüm haklarının Ersan.net devir edilmesine karar verilmiştir.

Keşke zamanında sevseydiniz Aşk Partisi Genel Başkanınından esintilerle devam ediyoruz.

Konu başlığımız 13.Cuma Hristiyanlıkda Uğursuz gün olarak kabul edilerek Allahın yaratmış olduğu güne uğursuz demişler zaten bu sebepten dolayı hristiyanlar siz kimsinizde Allahın gününü uğursuz olarak kabul edersiniz.

Bakınız muhterem hristiyan kardeşlerim neyin kafasında olduğunuzu bilmediğim için sizlere yanıt vermekte zorlanmıyorum çünkü benim kafam sizinkinden daha güzel.

O sebeple sizin inanışlarınız bizim matematiğimizle yanyana geldiğinde evrenin yaratıcısı olan Allahın yaratmış olduğu güne saygınız olması gerekmekte.

Ha saygınız yoksa gelip, popo tarafınızdan uydurmalar yaparak 13. Cumaya uğursuz diyemezsiniz, derseniz de Ekime demezseniz diğer ayları tercih edin çünkü birgün ağızınızdan çıkan o kelimelerin hesabını nakit olarak ödeyeceksniz.

Eminim paranız yoktur bende para yok canımımı alacaksınız diyebilirsiniz, aynen öyle ölüm Allahın emri sıradaki gelsin. Fatiha okuyalım :)