Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Merhabalar, Sosyal Medya'yı Artık Kullanmıyorum. Peki Neden Sosyal Medyayı artık kullanmaktan vazgeçtim, İnsanların uyutulmasına karşın ayaklanma başlatmış bulunuyorum. İnstagram vb. web siteleri üzerinden bana ulaşma ihtimaliniz maalesef yok. Bildiğiniz üzere burayı okuyorsanız artık bana ulaşmış sayılırsınız.

İletişim kısmından gönderdiğiniz epostalar saniyesinde tarafıma geliyor. Olurda size cevap gelmez ise demek ki sizden gıcık almışım; )

Gıcık aldığım zaman da bildiğiniz üzere işi canlıya dökeriz. Dinimiz imanımız para olmuş.Naparsınız siz istediniz bunu ben değil.

 

Bu saat ten sonra bana ulaşmak maalesef imkansız. İmkansız olan bilirsiniz ki Allah'dır. O herşeyi imkanlı hale getirebilir, bu dünya da Allahı görmek harici herşey imkanlıdır. Ben Allah olmadığım için beni %100 görürsünüz. Mevzu bahiste mecazi bir kelime bazen insanın kullanmaması gereken kelimeler arasındadır. Biz buna kendisini birşey zannetme diyoruz. Halk arasında kendisini Allah olarak adlandıran karaktersiz ve herşeyden önemlisi, insana değer vermeyenlerin oluşu bizi üzüyor.  O sebeple insanlardan uzaklaşarak kendimi doğanın vahşi gazabına bırakıp, deniz kenarında olta atarken denizin ufuk çizgisini görür gibi olup yoluma devam ediyorum.

Demek ki beni görmek İmkanlı olacağı için sizinde bana 5dk süre içerisinde 5000 TL para vermeniz imkanlı orantısı birbiriyle doğrudan doğruya orantılıdır. Yani fiyatım inanın uygunda şuan için bu fiyat ilerde fiyat yükselecek. İnanın buda kurtarmıyor, masrafımız çok, ihtiyaçlar gereği 5dk'nıza kıyıp 5000 TL bana hormu görüyorsunuz? Çok şey mi istedim ben size 5dk süre vereceğim demiyorum ki, dakikasına 5000 TL alırım diyorum konusunu düşünmeniz gerekli.. Yani kısacası açık çek gibi düşünün bunu. Benimle görüşen herkes bunun garantisini görüşmeden önce kabul etmiştir. Yani içeri girerken borçlusunuz. Borcu sevmem, borçsuz kalmam, ona göre düşünün. 

 

5DK da 5000TL verecek delikanlıları veya hanım efendileri arıyorum. Paranız varsa yancıkta, ersan güldürür sizi telefoncuk da :)

 

Tarife ücreti ödendiğinde, Prensipler gereği, Yüz yüze görüşmüyorum, görüşmelerimi sizin belirtmiş olduğunuz telefon numarasından, benim istediğim saatler içerisinde size ulaşıyorum.

 

ERSAN.NET ile 1 Dakika telefon ile görüşmenin ücreti 500 TL'dir. + KDV diyim de devlet yanlış anlamasın. Ben mi vereceğim vergi oğlum. Kimin işi önemliyse o versin. Benim dükkan kapatıldı. Haciz işlemleri felan durum kritik. Sicil derseniz tertemiz bir sicilim vardı, dili geçmiş zaman:D şuanda acımasız serkeş tek başına olan bir sicilim var. Ancak bilinmesi gereken birşey var bazılarına Allah verdimi veriyor. Patır patır veriyor? işin ilginç kısmı bana vermiş, siz napacaksınız onu düşünün?

 

1 dksı 500 TL 5 dksı 2500 TL deli para :) Ancak belirtmem gerekir ki, Ben 2500 TLlik adam mıyım lan? zam yapıyorum bana damı müdahale edeceksiniz? toplam 5dklık görüşme ücretim 5000 TL. işinize gelirse malzeme bu.

Soracağınız sorulara cevap almak için 5K ödeme yapmanız gerekmektedir.  Google'un bilmediği tüm sorunlar için bize ulaşın :) Google bilemez ama biz biliriz ,Biz Anadolu Çocuğuyuz...

Şimdi iyice gaza geldim, tarifeye zam geldi, ekonomik kriz malümunuz arkadaşlar, çok üzgünüm size vereceğim bilgilerin karşılığı 5000 TL olmamalı? Yani dışarda dandirikten bir psikolog alıyor o ücreti. Ben dakikada 1983 defa gülerim. O sebeple 5000TL kurtarmıyor.

Şimdi düşündüm ve Hamdi bey, rakamın önemi olmadığını elimi korkak alıştırmamam gerektiğini söyledi.  25000 TL desem de Allah isterse olur.

5dk da 25000 TL kimse kazanamaz salak mısın sen diyenler olacaktır. Haklısınız salağım ama nasıl bir salak derseniz :) orasını siz ve biz bilemeyiz Allah bilir deriz.

 

Flash flash flash son dakika bir bilgi ile karşınızdayız....

Telefonda 5dk lık görüşme ücretimi arttırdım. Şuanda 100.000 TL olarak neticelendirdim. İşinize gelirse malzeme bu.

Ödemeleri görüşme öncesinde HAVALA EFT şeklinde göndermeniz gerekmektedir. Ödeme geldiği saniye belirtmiş olduğunuz telefon numarasından size ulaşırım.

Bu arada 100.000 tl dediysem siz elinizi korkak alıştırmayın. 100.000TL 5dk verecek bir adamın kat trilyonları vardır, örnek gösteriyorum : 150 Milyon TL niz var ise, 1milyonu hesabınızda kalsın 149milyon u bana gönderin siz kazanın :D abi helikopter alacağım,para lazım.

Ondan dolayıdır ki ekonomik kriz çok feci vurdu ama artık yeter. Siyasete girdim oradada reklam felan para harcamamız lazım.İnsanlar açlar, elektriği bedava hale getirip, suyu bedava haline getirmek için çok paraya ihtiyacı var :) Herşeyi satın alacağım :D O sebeple gelin ekonomiye can verin.

Şuanda bende para olmadığından dolayı iş size düştü. Bugün elini veren, ilerde elinden tutacağımız kişilerdir:) Elinizi uzatmadan önce lütfen gusul abdesti alın, paraları göndermeden öncede gusul abdesti alın öyle verin.

Peki neden abdest dedim? Duşa girsenizde olur o paranın üstüne güzel duşa girilir.

Hesap bilgilerim.

Garanti Bankası

Şube Kodu: 028 Hesap no: 667224

İban numaram uzun diye yazmak istemedim. Bildiğiniz üzere arayan belasınıda bulur, mevlasınıda bulur. Ara beni öptüm seni seni çok özledim deli gibi :D

 

Şimdi diğer tarfiye geçiyorum: Arkadaşlar ücretsiz hizmet tarifemizde mevcut, herşey para değil ki pardon ama insanlık ölmedi. Biz Anadolu çocuğuyuz, paranız olmayabilir ama delikanlı gibi gururunuz var. Parası olmayan ve sorularını çözemeyen, çıkış yolu bulamayanlar için CEOOGLE.COM internet sitesinde Google bilemediyse bize sorun bölüm vardır. Buyrun tıklayınız